Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Bungalow Oda
Bungalow Oda
Dubleks Bungalov Ev
Dubleks Bungalov Ev

Nesilce Tatil Köyü Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Tesisimiz konaklama kahvaltı akşam yemek hizmeti vermektedir.Fiyata dahil olan konaklama kahvaltıdır.Akşam yemegi extradır.Ayrıca tesisimizde AT binme ATV turu etkinlikleri yapılmaktadır. Tesisimizde konuklarımız kendi imkanları ile mangal yapabilir

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Esenboğa 200 Km,Esenboğa 200 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Bolu 55 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Ücretsiz Aktiviteler
 • Tenis
 • Tv Salonu
 • Voleybol
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.
 • H. Ö.
  29.09.2020
  2 yetişkin
  9,8
  Çok keyif aldık

  Şurada konakladı : Standart Oda (Eylül 2020)

 • A. M.
  13.02.2021
  2 yetişkin 2 çocuk
  10
  Mükemmel

  Şurada konakladı : Dubleks Bungalov Ev (Şubat 2021)