444 44 20 | Hergün 09:00 - 24:00

Nevşehir Adana Uçak Bileti Fiyatları

Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin (12+)
Çocuk (2-12)
Bebek (0-2)
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi
 • Ucuz Nevşehir Adana Uçak Bileti Fiyatları

  • 7 Gün İçindeki
  • 1 - 4 Hafta İçindeki
  • Nevşehir - Adana
   21.02.2018
   1 Yolcu
   Tek Yön
   71,69 Seç
  • Nevşehir - Adana
   23.02.2018
   1 Yolcu
   Tek Yön
   87,19 Seç
  • Nevşehir - Adana
   24.02.2018
   1 Yolcu
   Tek Yön
   87,19 Seç
  • Nevşehir - Adana
   26.02.2018
   1 Yolcu
   Tek Yön
   87,19 Seç
  • Nevşehir - Adana
   27.02.2018
   1 Yolcu
   Tek Yön
   87,19 Seç

  En Ucuz Adana Uçak Bileti Analizi

  Adana Hakkında

  Akdeniz Bölgesi'nde konuşlanmış olan Adana, ülkenin en önemli kültür ve ticaret merkezleri arasında yer alıyor. Şehrin dört köşesine yayılmış durumda olan turistik mekanlar, her yıl sıklıkla gelen ziyaretçilerin büyülenmesine ve hoş vakitler geçirmesine yardımcı oluyor.
  Seyhan Nehri'nin iki kıyısına kurulu olan Adana, Türkiye'nin en büyük 5. şehri olarak öne çıkıyor. Akdeniz'den yaklaşık 30 km içeride bulunan şehrin yüzölçümünün yarısını dağlık alanlar oluşturuyor. Önemli geçiş kavşaklarından olan Adana, Toroslar üzerinde bulunan Gülek Boğazı sayesinde ülkenin Ortadoğu ile ulaşımına fayda sağlıyor. Seyhan, Pozantı, Çukurova, Ceyhan ve Sarıçam şehrin en büyük merkezi ilçeleri arasında bulunuyor.
  Dört bir yanı verimli topraklarla çevrili olan Adana'da yeşilin ve maviliğin iç içe geçtiği coğrafi güzellikler bir hayli çeşitlilik gösteriyor. Ovalar, yaylalar, göller ve ören yerler, gelen ziyaretçilerine huzur verici bir tatil imkanı tanıyor. Her gün sıklıkla düzenlenen Adana uçak biletleri sayesinde siz de şehre gelebilir ve birbirinden etkileyici doğal güzellikler eşliğinde doyumsuz bir tatil geçirebilirsiniz. Erken rezervasyon imkanını değerlendirerek kendinize ucuz Adana uçak bileti bulabilme olanağı yaratabilirsiniz.

  Adana Şakirpaşa Havalimanı 'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

  Doğal güzellikleri sayesinde göz alıcı bir silüet sunan şehre, uçak firmaları her gün Adana uçuşları organize ediyor. Şehrin merkezi noktalarına yakın noktada bulunan Şakirpaşa Havalimanı, gelen yolcuları modern imkanları çerçevesinde tatmin etmeyi başarıyor. Adana kalkışlı uçuşlar için son derece seçkin bir hizmet sunan havalimanı, 1984 yılından beri çalışmalarına devam ediyor. İlk olarak Adana iç hat uçuşları için faaliyetlerine başlayan havalimanı, günümüzde Çukurova bölgesinin Mersin ve Osmaniye yerleşim merkezlerine de uçuş hizmeti veriyor. Adana dış hat uçuşları sunan terminalin 3.000.000 yolcu, 169 adet de araç kapasitesi bulunuyor.
  Tarihi ve tabiat kent kimliğine sahip olan şehri konforlu havayolu ulaşımı sayesinde dilediğiniz zaman gezebilme fırsatı yakalayabilirsiniz. Yolculuk anınıza kadar online ortamdan check-in işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve zaman alıcı evrak kontrol aşamalarından kurtulabilirsiniz. Yolculuk öncesi veya sırasında karşılaşabileceğiniz muhtemel durumlarda endişe etmeden uçak firmanızı arayabilir ve iptal iade koşulları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bavulunuzu hazırlarken de uçak firmalarının bagaj limiti konusunda olan anlayışlarını mutlaka dikkate almalısınız. Uçak seyahatinizin ardından da otobüs, havalimanı servisi, taksi veya özel Adana Araç Kiralama gibi farklı ulaşım alternatifleriyle şehir merkezine gidebilirsiniz.

  Nevşehir Hakkında

  İç Anadolu Bölgesinde yer alan Nevşehir Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp ve şehrin merkezi de içinde olmak üzere 8 tane ilçeye sahiptir. Eski adı Muşkara’dan yeni şehir anlamında Nevşehir olarak yeni ismini almıştır. Şehrin Kapadokya ve Peri bacaları ile ünü Dünya’ya yayılmıştır. Dünya’nın 8. Harikası Kapadokya seçilmiştir. Güneyinde Niğde, doğusunda Kayseri, Kuzeybatısında ise Kırşehir yer almaktadır. Rakım 1224 metredir.

  Nevşehir Kapadokya Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

  Nevşehir Kapadokya Havalimanı Nevşehir iline havayolu ulaşımı hizmeti vermektedir.  Şehir merkezine uzaklığı 30 km, ilçenin merkezine uzaklığı ise 11 km’dir. Ulaşım ise otobüs, minibüs, taksi, dolmuş ile kolayca sağlanabilmektedir.

  Başa Dön
  Neden tatilsepeti.com?
  Uygun fiyatlar, güvenilir hizmet
  Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı
  Avantajlı ödeme seçenekleri
  300.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
  Tatil Sepeti İş Ortakları