444 44 20 | Hergün 09:00 - 24:00

Odessa Adıyaman Uçak Bileti Fiyatları

Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin (12+)
Çocuk (2-12)
Bebek (0-2)
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi
 • Odessa Hakkında

  Ukrayna'nın Karadeniz kıyısındaki tarihi liman kenti Odessa, günümüzde önemli bir ticaret ve turizm merkezi olmayı sürdürüyor. Farklı havayolu firmalarının Türkiye'deki kimi noktalardan düzenlediği Odessa uçuşları sayesinde, bu güzel kenti keşfetmeye başlayabilirsiniz.

  Geçmişi antik çağda Yunan koloni devletlerine kadar uzanan Odessa, çok büyük bir yerleşim olmamasına rağmen tarihi ve kültürel birikimi, liman kenti olmasının getirdiği canlı gündüz-gece yaşamı ile turistik bir kimlik taşıyor. Kentin plaj bölgesi olan Arcadia, temiz kumsalı ve çok sayıda otelin hizmet verdiği konumuyla Odessa'da keyifli bir konaklama imkanı sunuyor. Özellikle yaz döneminde boş oda bulmanın oldukça zor olduğu otellerin yanı sıra, kent merkezindeki Primorski Bulvarı, Deribasovskaya Caddesi ve Katherina Meydanı üzeri veya etfarındaki oteller de kent yaşamına yakın bir konaklama fırsatı sağlıyor. Tatil planınızı bir an önce belirleyerek erken rezervasyon fırsatı ile Odessa’da rüya gibi bir tatil yapabilirsiniz. 

  Odessa Uçak Bileti Fiyatları

  Hem Çarlık Rusyası hem de Sovyetler Birliği dönemlerinde askeri ve ticari merkez kimliğine sahip olan Odessa, Karadeniz'in en canlı, hareketli noktalarından biri olarak öne çıkıyor. Kent, başta çevre ülkeler olmak üzere dünyanın birçok yerinden önemli oranda ziyaretçi ve turist çekiyor. Kente havayoluyla ulaşımı Uluslararası Odessa Havalimanı sağlıyor. Odessa iç hat uçuşları ile Kiev, Lviv, Kharkiv ve diğer Ukrayna kentlerine uçuş yapılabilirken, Odessa dış hat uçuşları sayesinde de İstanbul, Antalya, Viyana, Prag, Münih, Selanik, Bakü, Dubai gibi önemli noktalara havayolu bağlantısı sağlanıyor. Odessa uçak bileti detayları ve Odessa uçak bileti fiyatları hakkında bilgi edinmek için Tatilsepeti.com'dan Odessa uçak bileti sorgulama işlemini yapabilir, farklı havayolu firmalarının ucuz Odessa uçak bileti seçeneklerinden yararlanarak hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  Bir sanat, kültür merkezi de olan Odessa'da yıl boyunca film ve müzik festivalleri düzenleniyor. Dünya sinemasının başyapıtlarından "Potemkin Zırhlısı"nın çekildiği şehir, filmin en önemli sahnelerinde fon olarak kullanılan Potemkin Merdivenleri ile ziyaretçi akınına uğruyor. Eski kentin bulunduğu bölge başta olmak üzere, Vorontsov Sarayı, Aşk Köprüsü, Lunniy Meydanı, Opera Binası, Puşkin Müzesi gibi gezilecek çok sayıda tarihi mekana ev sahipliği yapan kent, Slav mutfağının sevilen lezzetlerini sunan restoranları, renkli gece yaşamıyla ünlü bar, gece kulüpleri ve diğer eğlence yerleri ile ziyaretçilerini ağırlıyor. Ayrıca Yurtdışı Turları ile Odessa ve daha birçok kenti gezginler ile birlikte keşfetmek isterseniz Odessa Turları sayfasını ziyaret ederek ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.


  Odessa Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

  Kent merkezine 7 km. uzaklıkta bulunan havalimanından şehir içine taksi veya toplu taşıma servisleri sayesinde kolayca ulaşılabiliyor. Türkiye için vize zorunluluğu bulunmayan Odessa'ya gidiş veya dönüş, hem İstanbul hem de Odessa kalkışlı uçuşlar ile yaklaşık 1 buçuk saat sürüyor. Yerli ve yabancı havayolu firmalarının düzenlediği Odessa uçuş seferleri saatlerini ve Türkiye'deki kalkış noktalarını Tatilsepeti.com ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca, ilgili firmaların Odessa uçak biletleri detaylarını ve kullanabileceğiniz bagaj limiti bilgilerini öğrenebilir, seçenekleri karşılaştırabilirsiniz. Tercih ettiğiniz ucuz Odessa uçak bileti fiyatları ve bilgilerini baz alarak biletinizi kolayca alabilir, dilerseniz iptal iade koşulları kapsamında biletinizi iptal ettirebilirsiniz. Havalimanına gitmeden önce online check-in işlemi sayesinde uçuş öncesi gerekli olan prosedürleri yerine getirerek zamandan kazanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve Ucuz Odessa Otelleri için Odessa Şehir Rehberi sayfasına göz atınız.

  Adıyaman Hakkında

  Türkiye’nin en hızlı büyüyen ili özelliği taşımaktadır. Adıyaman’ın Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kâhta, Samsat, Sincik ve Tut olmak üzere 8 tane ilçesi vardır. Bölge olarak Doğu Anadolu bölgesinde bulunur.  Kuzeyinde Malatya dağları vardır. Fırat nehri ise Adıyaman ili için can damarı niteliğindedir. Gölbaşı, İnekli, Azaplı Abdulharap ise Adıyaman’ın doğal gölleridir. Atatürk barajının yapılmasıyla oluşmuş olan Atatürk Barajı gölü Adıyaman ili için deniz niteliği taşımaktadır. İlin plaka kodu 02 olup, 7,614 km yüzölçümüne sahiptir. Adıyaman’ın rakımı 669m’dir. Adıyaman’ın illeri merkezden daha yüksek olması nedeniyle en alçakta olan yeri Adıyaman’ın merkezidir. Güney Doğu Anadolu’nun en yeşil ilidir. Ormanlı arazi %17’dir.

  Adıyaman Havalimanı 'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

  Adıyaman havaalanı 1998 yılından beri ilçeye ulaşım hizmeti vermektedir. Havaalanının Adıyaman’ın merkezine uzaklığı 22km’dir.  Diğer ulaşım seçenekleri ise karayolu üzerinden Türkiye’nin her yerinden Adıyaman’a ulaşım sağlanabilmektedir. Feribot tercih edecek olanlar Atatürk Baraj Gölü üzerinden Adıyaman’ın merkezine 33 km uzak olmak üzere ulaşabilirler.
  Demiryolu tercih edecek olanlar için ise Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesine demiryolu ile ulaşılabilmektedir.
  Başa Dön
  Neden tatilsepeti.com?
  Uygun fiyatlar, güvenilir hizmet
  Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı
  Avantajlı ödeme seçenekleri
  300.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
  Tatil Sepeti İş Ortakları