Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Standart Oda
Standart Oda
Deluxe 4 Kisilik Oda
Deluxe 4 Kisilik Oda
Triple Oda
Triple Oda
İki Kişilik Oda
İki Kişilik Oda
1+1 Superior Oda
1+1 Superior Oda
2 Kişilik Lüx Oda
2 Kişilik Lüx Oda
Çift Kişilik Standart Oda
Çift Kişilik Standart Oda
Üç Kişilik Deluxe Oda
Üç Kişilik Deluxe Oda

Olea Leya Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması: Tesiste alınan yiyecek ve içecekler ücretlidir.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Edremit Koca Seyit HA 40 km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Merkezde Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Olea Leya Yorumları

 • M. Ü.
  15.08.2020
  2 yetişkin
  3,5
  Asla önermiyorum

  Minibar yok.pandemi dönemi için hiçbir önlem alınmamış.Otoparkımız var dendi metruk bir alanı (onlara ait olduğunu düşünmüyorum) otopark diye bize gösterdiler toprak taş araba resmen eziyet çekti. arabanın geçtiği yerler felaket çıkarmak İÇİN ayrı uğraştık ve bir daha o alana girmedik.merkezde paralı günlüğü 50 lira olan yere park ettik. Birde oralara para harcadık. Günlük temizlik yazıyor 3 gece 4 gündüz kaldık eşimin söylemiyle bir kere çöp alındı. Dezenfektan yok havlular bile değişmedi . Merkeze uzak. Yakınlarda plaj falan yok denize girmek için sarımsaklı plajına gittik bir de oralara girmek için para ödedik.Bina berbat ses geçiriyor asla uyumayı düşünmeyin yukarının sesi sanki yanınızda gibi geliyor.kahvaltı dahil parası aldılar kahvaltı vermediler.rezillik yani ..

  Şurada konakladı : İki Kişilik Oda (Ağustos 2020)