Otel Desire
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
1+0 Standart Oda
En fazla 1 yetişkin.
2 Tek Yataklı Oda
En fazla 1 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş).
2 Kişilik Ortak Banyolu Oda (1 Oda 1 Double Yatak)
En fazla 2 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş) veya 1 yetişkin + 2 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).
4 Kişilik Oda
En az 4 yetişkin, En fazla 4 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş).

Otel Desire Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

 

 

Otel Desire Genel Bilgiler
Otel Desire Eskişehir, Tepebaşı bölgesinde bulunmaktadır. Otel Eskişehir'e 0 km, Eskişehir'e 0 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Eskişehir 0 Km,Eskişehir 0 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
  • Asansör
* Bu otel girişte evlilik cüzdanı talep etmektedir. Eksik olması durumunda otel rezervasyonu tek taraflı iptal edebilmektedir. Rezervasyonunuzu 444 44 20 numaralı Çağrı Merkezimiz üzerinden yapmanızı rica ederiz.
Ücretsiz Aktiviteler
  • Wireless Internet
  • Fitness
Diğer Notlar
 
Park sornumuz yoktur. otelimizin önünden dolmuş ve otobüs geçmektedir. Espark alışveriş merkesine yürüyerek 15 dk uzaklıktadır.  4 kişilik aile odalarımız, 2 kişilik ( double ve iki ayrı yataklı olmak üzere ) ve tek kişilik oda seçeneklerimiz mevcuttur. odalarımızda ortopedik bazalı yatak, gardrop, çalışma masası, telefon , mini buzdolabı , tv ve duş bulunmaktadır. geniş bahçesi olan otelimiz 7/24 resepsiyon servisi vermektedir. açık büfe kahvaltı salonunu da içinde barındıran bahçemizde ayrıca ftness salonu , toplantı salonu, çamaşırhane ve kendinizin kullanabileceği bir mutfak bulunmaktadır.
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Otel Desire Yorumları

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+