444 44 20 | Hergün 09:00 - 24:00

Phuket Adıyaman Uçak Bileti Fiyatları

Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin (12+)
Çocuk (2-12)
Bebek (0-2)
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi
 • Phuket Hakkında 

  Tayland en büyük adası olan Phuket, ülkenin en güzel kumsallarına sahiptir. Phuket Adası’nı, Andaman Denizi ve Hint Okyanusu çevrelemektedir.

  Ada, büyük kumsalları, yeşilin ve mavinin her tonunu bulabileceğiniz doğasıyla gizli bir cennettir.

  Phuket Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

  Şehrin kuzeyinde yer alan bu havaalanı, Tayland’ın en büyük havaalanlarındandır. 
  Havaalanından şehir merkezine ulaşım için en makul ulaşım şekli raylı sistemdir. Tren vasıtasıyla yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuk sonunda Phuket şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

  Tren dışında otobüs seferlerini kullanarak da şehir merkezine ulaşmanız mümkündür. Havaalanının önünde bulunan otobüs duraklarından kalkan otobüsleri kullanarak, Phuket şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Daha fazlası için Phuket Şehir Rehberi 'ni ziyaret edebilirsiniz.

  Adıyaman Hakkında

  Türkiye’nin en hızlı büyüyen ili özelliği taşımaktadır. Adıyaman’ın Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kâhta, Samsat, Sincik ve Tut olmak üzere 8 tane ilçesi vardır. Bölge olarak Doğu Anadolu bölgesinde bulunur.  Kuzeyinde Malatya dağları vardır. Fırat nehri ise Adıyaman ili için can damarı niteliğindedir. Gölbaşı, İnekli, Azaplı Abdulharap ise Adıyaman’ın doğal gölleridir. Atatürk barajının yapılmasıyla oluşmuş olan Atatürk Barajı gölü Adıyaman ili için deniz niteliği taşımaktadır. İlin plaka kodu 02 olup, 7,614 km yüzölçümüne sahiptir. Adıyaman’ın rakımı 669m’dir. Adıyaman’ın illeri merkezden daha yüksek olması nedeniyle en alçakta olan yeri Adıyaman’ın merkezidir. Güney Doğu Anadolu’nun en yeşil ilidir. Ormanlı arazi %17’dir.

  Adıyaman Havalimanı 'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

  Adıyaman havaalanı 1998 yılından beri ilçeye ulaşım hizmeti vermektedir. Havaalanının Adıyaman’ın merkezine uzaklığı 22km’dir.  Diğer ulaşım seçenekleri ise karayolu üzerinden Türkiye’nin her yerinden Adıyaman’a ulaşım sağlanabilmektedir. Feribot tercih edecek olanlar Atatürk Baraj Gölü üzerinden Adıyaman’ın merkezine 33 km uzak olmak üzere ulaşabilirler.
  Demiryolu tercih edecek olanlar için ise Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesine demiryolu ile ulaşılabilmektedir.
  Başa Dön
  Neden tatilsepeti.com?
  Uygun fiyatlar, güvenilir hizmet
  Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı
  Avantajlı ödeme seçenekleri
  300.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
  Tatil Sepeti İş Ortakları