Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Balkonsuz Bahçe Manzaralı Oda
Balkonsuz Bahçe Manzaralı Oda
Family Room Two Connect
Family Room Two Connect
Standart Deniz Manzaralı Balkonlu Oda (French Bed)
Standart Deniz Manzaralı Balkonlu Oda (French Bed)
Bahçe Manzaralı Aile Odası
Bahçe Manzaralı Aile Odası

Portakal Butik Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Sabah kahvaltısı serpme kahvaltı şeklinde servis edilir. Misafirlerimizin isteğine göre yumurta sahanda, omlet ya da haşlama şeklinde servis edilir

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Dalaman 144 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Marmaris 44 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: 200 - 300 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
  • Açık Havuz
  • Açık Restoran
  • Bar
  • Otopark
  • Wireless Internet
Ücretsiz Aktiviteler
  • Tv Salonu
Diğer Notlar
Marmaris’in doğa harikası koyu Selimiye’de hizmet veren Portakal Boutique, denize yakın konumu ve sakin atmosferi ile keyifli bir tatil ortamı sunuyor. Ferah odalarında misafirlerin ağırlayan tesiste sabahları kahvaltı servisi mevcut.
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.