Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Junior Suite
Junior Suite
Deluxe Suit
Deluxe Suit
Deluxe Suit (İptal edilemez)
Deluxe Suit (İptal edilemez)
Standard Double Or Twin Room
Standard Double Or Twin Room
Standard double or twin room (İptal Edilemez)
Standard double or twin room (İptal Edilemez)

Retaj Royale İstanbul Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması: 07.00-10.00 kahvaltı saatleri

Triple oda extra bed ile sağlanmaktadır. Suite odalarımızın hepsi bir büyük yataktan oluşmaktadır.
Retaj Royale İstanbul Hotel Genel Bilgiler
Retaj Royale İstanbul Hotel İstanbul, Bağcılar bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına İstanbul 37 km,Sabiha Gökçen 70 km, Taksim'e 31 km, Sultanahmet'e 23 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: İstanbul 37 Km,Sabiha Gökçen 70 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Taksim 31 Km,Sultanahmet 23 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Diğer Notlar

İstanbul'un yoğun şehir trafiğinden uzak olan Retaj Royale İstanbul Hotel'imiz Atatürk Havalimanı'na, CNR Fuar alanına araç ile  5 dakika mesafededir. Mall Of İstanbul , Star City, 212 gibi bir çok alışveriş merkezine de yakındır.

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.