Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Daire 4
Daire 4
Daire 3
Daire 3
Daire 2
Daire 2
Daire 1
Daire 1

Sağlık Apart Pansiyon Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması:

Tesiste alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Sağlık Apart Pansiyon Genel Bilgiler
Sağlık Apart Pansiyon Balıkesir, Erdek bölgesinde bulunmaktadır. Tesisin denize uzaklığı 200 - 300 metre arasındadır. Tesis sadece oda konseptinde hizmet vermektedir. Otel havaalanına Yenişehir 140 km, Erdek'e 5 km, Bandırma'ya 23 km, Bursa'ya 130 km uzaklıktadır.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Yenişehir 140 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Erdek 5 Km,Bandırma 23 Km,Bursa 130 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: 200 - 300 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
8
  • Otopark
  • Wireless Internet
Diğer Notlar

Her apart oda/dairenin kendine özel wc/banyo ve tam donanımlı mutfağı mevcuttur. Full eşyalıdır. Yerlere temiz halı kilim serili olup ayakkabıyla girilmez,özellikle çocuklu aileler için hijyenik ortam mevcuttur.Evinizdeki konforu aratmayacak kadar donanımlı ve sağlıklı bir ortam olduğunu özellikle belirtmek isteriz.Bahçelidir,çocuk oyun alanları ve orman masalarında mangal keyfi yapabilirsiniz.Büyükler ve çocuklar için salıncaklar ve çocuk oyun parkı mevcuttur.Apart Pansiyonumuz deprem yapı güvenlikli olup 7X24 kameralarla izlenmekte ve güvenliğiniz için kaydedilmektedir.Ocaklar plajımız yaklaşık 3 km uzunlukta ince kum ve denizi sığ olup özellikle yüzme bilmeyenler için güvenlidir.Çevresinde kimyasal atık vb çevre kirliliğine neden olacak oluşumlar olmadığından deniz suyu temiz ve berraktır.

Tesis halka plajına 3 dakikalık bir mesafededir.Odalarımızda 12 kişiye kadar rezervasyon kabul edilmektedir, 5 ve üstü kişi için rezervasyon talepleri adına çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. 


* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.