Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Standart Oda
Standart Oda

Samsun Otel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması:

Otelimizde misafirlerimiz Oda+Kahvaltı konseptinde konaklamaktadır. Ayrıca misafirlermizin talebi halinde sadece oda, gruplarda yarım pansiyon ve tam pansiyon konaklama alternatifleri de sunulmaktadır.

Samsun Otel Genel Bilgiler
Samsun Otel Samsun, Atakum bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına Çarşamba 27 km, Samsun'a 5 km uzaklıktadır. Tesis sadece oda konseptinde hizmet vermektedir. Oda servisi hizmeti bulunmaktadır. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, kablosuz internet ve telefon standart odalarda mevcuttur.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Çarşamba 27 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Samsun 5 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: 100 - 200 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
72
 • Asansör
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.
 • E. Y.
  01.12.2020
  1 yetişkin
  4
  ODA PİSLİK İÇİNDE ÇARŞAFLAR KİRLİ, BANYODA SABUN - ŞAMPUAN YOK, LAMBALARI ÖRÜMCEK AĞI SARMIŞ

  HİÇ BİR OLUMLU YÖNÜ YOK

  ODA PİSLİK İÇİNDE ÇARŞAFLAR KİRLİ, BANYODA SABUN - ŞAMPUAN YOK, LAMBALARI ÖRÜMCEK AĞI SARMIŞ YASTIK KILIFLARI KİRLİ, KAHVALTI BERBAT

  Şurada konakladı : Standart Oda (Kasım 2020)