TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 21:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
2 Kişilik Oda
2 Kişilik Oda

Seniçe Otel Alaçatı Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Alaçatı'nın merkezinde, geleneksel mimari tasarımıyla hazırlanan otelimiz, yerel geleneklerle harmanlanmış konukseverlik anlayışı ile hizmet vermektedir. 


Hizmetimizi oda-kahvaltı ve lezzetli ikaramlarımızla zenginleştirdiğimiz akşamüstü çayı servisimiz kapsamaktadır. Bunun yanı sıra odalarımızda, minibar içerisinde bulunan içeceklerimiz de konuklarımıza ikramımızdır.


Otelimizde, Alaçatı'da renkli, hareketli ve eğlenceli anlarınızdan artakalan zamanlarınızda konfor, sessizlik ve huzur sunuyoruz. Dolaysıyla öncelikle sizin ve diğer konuklarımızın konforu açısından otelimize 13 yaş altında misafir kabul edemiyoruz. Yine benzer anlayış ve fiziksel şartlar gereği evcil hayvan dostlarımızı da kabul edemiyoruz.


Keyifli tatil için Seniçe Otel'e bekleriz...

Seniçe Otel Alaçatı Genel Bilgiler
Seniçe Otel Alaçatı Çeşme, Alaçatı bölgesinde bulunmaktadır. Tesisin denize uzaklığı 750 metrenin üzerindedir. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Otel Adnan Menderes Havaalanı'na 86 km, Alaçatı'ya 100 m, Çeşme'ye 10 km, İzmir'e 70 km uzaklıktadır.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Adnan Menderes HA 86 Km Kurulu Alan:
Şehir Merkezine Uzaklık: Alaçatı 100 m,Çeşme 10 Km,İzmir 70 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: 750 Metre ve Üzeri İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
7
  • Wireless Internet
Diğer Notlar

Konumumuz Alaçatı'nın tam merkezidir. Kemalpaşa caddesine 100 metre, Hacımemiş'e 200 metre mesafededir.


 


Seniçe Otel'de renklerin, eğlencenin yanı başında sessiz ve huzurlu bir konaklama imkanı sunuyoruz.

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.