Serpina Hotel Gümbet
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Standart Oda
En fazla 2 yetişkin.
Standard Triple Room
Standart Garden Room
Standart Pool Room
Deluxe Pool Room

Serpina Hotel Gümbet Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Tesis Oda Kahvaltı Hizmet Vermekte olup,16 yaş  altı çocuk  kabul edilmemektedir.

Kahvaltı dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Akşam Yemeği talep edilmesi halinde; talep sayısının minumum 20 kişi olması kaydı ile Soğuk/Tatlı/Meyva servisi Açık Büfe  şeklinde , Sıcak Yemekler ve Mezeler   Alacarte  Mönü şeklinde masaya servis  edilecektir.

20 kişinin altındaki Akşam Yemeği taleplerinde ,servis  Set Mönü şeklinde  verilecetir.

Snack Bar, tüm yiyecek ve yerli & yabancı (sıcak&soğuk)Alkollü & Alkolsüz  tüm içecekler,masa tenisi ve kuru temizleme vb …extra  ücret  talep edilen hizmetlerimizdir

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Milas 36 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Bodrum 3 km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: 50 - 100 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
50
  • Açık Havuz
  • Açık Restoran
  • Bar
  • Fotoğrafçı
Ücretsiz Aktiviteler
  • Masa Tenisi
Çocuklar İçin
Ücretsiz
  • Çocuk Havuzu
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+