Sies Hotel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Single Room
En fazla 1 yetişkin.
Double Room
En az 2 yetişkin, En fazla 2 yetişkin.
Triple Room
En az 3 yetişkin, En fazla 3 yetişkin.

Sies Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması:
Sies Hotel Genel Bilgiler
Sies Hotel Antalya, Muratpaşa bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına Antalya 5 km, Merkezde'ye 0 m uzaklıktadır. Tesis sadece oda konseptinde hizmet vermektedir. Tesis içerisinde yer alan spa, jakuzi ve masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Tesis 2 adet kapalı restaurant ile misafirlere özel hizmet sunmaktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Antalya 5 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Merkezde 0 m Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: 300 - 400 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
21
  • Kapalı Restoran (2 Adet)
  • Resepsiyon'da Kasa
Ücretsiz Aktiviteler
  • Otopark
  • Wireless Internet
  • Hamam
  • Sauna
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+