444 44 20 | Hergün 09:00 - 24:00

Singapur Adana Uçak Bileti Fiyatları

Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin (12+)
Çocuk (2-12)
Bebek (0-2)
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi
 • Singapur Hakkında 

  Singapur, Malay Yarımadası’nda yer alan bir ada devletidir. Ekvatorun 137 kilometre kuzeyinde bulunan Singapur, dünyanın az sayıdaki şehir devletlerinden bir tanesidir.

  Singapur kuzeyde Malezya’nın Johor eyaleti ile güneyde de Endonezya’nın Riau Adaları ile çevrili durumdadr. Kuzeyinde ve batısında ise Johore boğazı bulunmaktadır. Yüzölçümü olarak 622 kilometre karelik bir alana yayılmış olan Singapur, 40 kadar adacıktan oluşmaktadır. Bu bölge, Malay Yarımadası’na 1200 metre uzunluğunda olan bir demir yolu ile bağlıdır. Singapur Adası’nın uzunluğu yaklaşık olarak 43 kilometre, eni ise 22,5 kilometredir.

  Singapur Havalimanı 'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

  Singapur Changi Havaalanı:
  Şehir merkezine 20 kilometre uzaklığında bulunan bir havaalanıdır. Havaalanı ile şehir merkezi arası oldukça çok uzak değildir. Yaklaşık 25 – 30 dakikalık bir yolculuk sonucunda şehir merkezine ulaşabilirsiniz.  Havaalanı ile şehir arasında ulaşım The Coast Parkway otoyoluyla sağlanmaktadır. 

  Şehre ulaşmak için üç alternatifiniz bulunmaktadır. Bunlar taksi ve şehrin belli yerlerine kadar giden otobüslerdir. Ülkede bulunan oldukça modern otoyol, sizi şehir merkezine bağlamaktadır. 3 terminali bulunan bu havaalanında, 2 ve 3 numaralı terminallerin çıkışında bekleyerek, şehir merkezinde gitmek istediğiniz bölgeye uygun bir otobüs bulabilirsiniz. Bunun dışında tren de tercih edebileceğiniz ulaşım vasıtalarından bir tanesidir. 

  Şehir merkezine ulaşmak için tercih edilebilecek bir diğer seçenek taksidir. Havaalanından şehir merkezine taksi ile yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuk sonunda ulaşabilirsiniz.

  Adana Hakkında

  Akdeniz Bölgesi'nde konuşlanmış olan Adana, ülkenin en önemli kültür ve ticaret merkezleri arasında yer alıyor. Şehrin dört köşesine yayılmış durumda olan turistik mekanlar, her yıl sıklıkla gelen ziyaretçilerin büyülenmesine ve hoş vakitler geçirmesine yardımcı oluyor.
  Seyhan Nehri'nin iki kıyısına kurulu olan Adana, Türkiye'nin en büyük 5. şehri olarak öne çıkıyor. Akdeniz'den yaklaşık 30 km içeride bulunan şehrin yüzölçümünün yarısını dağlık alanlar oluşturuyor. Önemli geçiş kavşaklarından olan Adana, Toroslar üzerinde bulunan Gülek Boğazı sayesinde ülkenin Ortadoğu ile ulaşımına fayda sağlıyor. Seyhan, Pozantı, Çukurova, Ceyhan ve Sarıçam şehrin en büyük merkezi ilçeleri arasında bulunuyor.
  Dört bir yanı verimli topraklarla çevrili olan Adana'da yeşilin ve maviliğin iç içe geçtiği coğrafi güzellikler bir hayli çeşitlilik gösteriyor. Ovalar, yaylalar, göller ve ören yerler, gelen ziyaretçilerine huzur verici bir tatil imkanı tanıyor. Her gün sıklıkla düzenlenen Adana uçak biletleri sayesinde siz de şehre gelebilir ve birbirinden etkileyici doğal güzellikler eşliğinde doyumsuz bir tatil geçirebilirsiniz. Erken rezervasyon imkanını değerlendirerek kendinize ucuz Adana uçak bileti bulabilme olanağı yaratabilirsiniz.

  Adana Şakirpaşa Havalimanı 'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

  Doğal güzellikleri sayesinde göz alıcı bir silüet sunan şehre, uçak firmaları her gün Adana uçuşları organize ediyor. Şehrin merkezi noktalarına yakın noktada bulunan Şakirpaşa Havalimanı, gelen yolcuları modern imkanları çerçevesinde tatmin etmeyi başarıyor. Adana kalkışlı uçuşlar için son derece seçkin bir hizmet sunan havalimanı, 1984 yılından beri çalışmalarına devam ediyor. İlk olarak Adana iç hat uçuşları için faaliyetlerine başlayan havalimanı, günümüzde Çukurova bölgesinin Mersin ve Osmaniye yerleşim merkezlerine de uçuş hizmeti veriyor. Adana dış hat uçuşları sunan terminalin 3.000.000 yolcu, 169 adet de araç kapasitesi bulunuyor.
  Tarihi ve tabiat kent kimliğine sahip olan şehri konforlu havayolu ulaşımı sayesinde dilediğiniz zaman gezebilme fırsatı yakalayabilirsiniz. Yolculuk anınıza kadar online ortamdan check-in işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve zaman alıcı evrak kontrol aşamalarından kurtulabilirsiniz. Yolculuk öncesi veya sırasında karşılaşabileceğiniz muhtemel durumlarda endişe etmeden uçak firmanızı arayabilir ve iptal iade koşulları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bavulunuzu hazırlarken de uçak firmalarının bagaj limiti konusunda olan anlayışlarını mutlaka dikkate almalısınız. Uçak seyahatinizin ardından da otobüs, havalimanı servisi, taksi veya özel Adana Araç Kiralama gibi farklı ulaşım alternatifleriyle şehir merkezine gidebilirsiniz.

  Başa Dön
  Neden tatilsepeti.com?
  Uygun fiyatlar, güvenilir hizmet
  Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı
  Avantajlı ödeme seçenekleri
  300.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
  Tatil Sepeti İş Ortakları