Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20

The Elysium Miramar Bodrum Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

The Elysium Miramar Bodrum, izole bir ortamda konaklama yeme-içme ve şehir merkezine yakınlığı ile eğlence imkanı sunmaktadır.


Konaklamalar sadece oda veya oda-kahvaltı konseptinde olup, kahvaltı servisi misafirlerimizin Villa'sına verilebilmektedir.


Misafirlerimiz tesisin sabah 07:00 akşam 22:00 arası hizmet veren mutfağından  The Elysium mutfağını benzersiz lezzetleriyle buluşabilmektedir. Yemekler odaya servis edilmektedir.

The Elysium Miramar Bodrum Genel Bilgiler
The Elysium Miramar Bodrum Merkez'de bulunmaktadır. Tesisin denize uzaklığı 750 metrenin üzerindedir. Tesis çocukların da konforunu düşünmekte olup, çocuk kulübü hizmeti sunmaktadır. Açık yüzme havuzunda eğlenerek serinleme imkanı bulabileceksiniz.

Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Otel havaalanına Milas 37 km, Bodrum'a 1 km, Yalıkavak'a 20 km, Torba'ya 20 km uzaklıktadır.

İhtiyacınıza göre tesisteki araç kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Milas 37 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Bodrum 1 Km,Yalıkavak 20 Km,Torba 20 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: 750 Metre ve Üzeri İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
24
  • Açık Havuz
  • Açık Restoran
  • Araç Kiralama
  • Otopark
  • Wireless Internet
Çocuklar İçin
Ücretsiz
  • Çocuk Parkı
Ücretli
  • Çocuk Kulubü
Diğer Notlar
Denize 2 km mesafesi vardır.
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.