The Gate 30 Suites Otel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Business Oda
En fazla 3 yetişkin.
Garden Suit
En fazla 4 yetişkin.
Executive Twin Oda
En fazla 4 yetişkin.
Double Deluxe Room with Balcony
En fazla 2 yetişkin.
Triple Deluxe Room with Balcony
En fazla 3 yetişkin.
Executive Room Double Bed
En fazla 4 yetişkin.

The Gate 30 Suites Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması:

Moderen dizan edilmiş odaları ile konaklama ve ayrıca oda içersinde ütü ve ütü masası, çay kahve imkanı ile hizmet vermektedir. 

The Gate 30 Suites Genel Bilgiler
The Gate 30 Suites İstanbul, Ataşehir bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına Sabiha Gökçen 25 km,İstanbul 52 km, Ataşehir'e 1 km uzaklıktadır. Tesis sadece oda konseptinde hizmet vermektedir. Tesis içerisinde bulunan doktor, market, araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Tesiste bulunan kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Sabiha Gökçen 25 Km,İstanbul 52 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Ataşehir 1 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
26
  • Asansör
  • Kapalı Restoran
  • Market
Ücretsiz Aktiviteler
  • Otopark
  • Wireless Internet
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

The Gate 30 Suites Yorumları

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+