Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20

Uğurevler Apart Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması:

  • 120 metrekare 5 ve 6 yatak seçenekleriyle, 2 çekyat kapasitesiyle 3+1 Apart Daireler geniş ve ferah ortamıyla ailer ve kalabalık gruplar için bulunmaz fırsattır.

  • Daireler full eşyalı olup en ince ayrıntısına kadar her türlü ev malzemeleri misafirlerimiz için eksiksiz düşünülmüştür.

  • Dairelerimizde fiyatlar daire başına olup, kişi sayısına ve konaklanılacak gün sayısına göre değişmektedir.

  • Odalarımız tek ve iki kişilik olarak dizayn edilmiştir.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Milas 94 Km,Dalaman 75 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Muğla 14 Km,Merkezde 100 m Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: 750 Metre ve Üzeri İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.