Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Deniz Manzaralı Bungalow Oda
Deniz Manzaralı Bungalow Oda
Deniz Manzaralı Bungalow Oda (İptal Edilemez)
Deniz Manzaralı Bungalow Oda (İptal Edilemez)

Vadi Alaçatı Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Vadi Alaçatı Ekolojik Otel tesisimizde oda+kahvaltı konsepti uygulanmaktadır.

Rezervasyon yapılarak akşam yemekleri için menümüz mevcuttur. Akşam yemeklerimiz ay ışığı altında, binlerce zeytin ağacı arasında yapılmaktadır. Sessiz ve bir o kadar eğlenceli.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Adnan Menderes 85 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Merkezde 8 Km,Bornova 75 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: 750 Metre ve Üzeri İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
15
  • A la Carte Restoran
  • Açık Restoran
  • Bar
  • Evcil Hayvan
  • Kapalı Restoran
  • Otopark
Çocuklar İçin
Ücretsiz
  • Çocuk Parkı
Diğer Notlar
Türkiye’de daha önce tasarlanmamış fikirlerle ortaya çıkmış doğaya dost , 15 odalı, her tarafı zeytin ağaçları, lavanta ve çam ormanı ile sarılı ekolojik işletmedir. Enerjisinin tamamını sürdürülebilir kaynaklardan güneşten elde etmektedir, kullanım ve içme suyunu kendi üretmektedir. Sıcak suyunu yine güneşten faydalanarak elde etmektedir  (sadece 11 odamızda), diğer 4 odamızdaki sularımız ılıktır. Yüksek mineralli su cilde ve vücuda çok faydalı olup, duş sırasında klorsuz olması sebebiyle saçlara ve cilde canlılık kazandırmaktadır. 200 dönüme kurulu çiftliğimizde organik zeytincilik (9.000 Zeytin ağacı ile bölgemizdeki en büyük plantasyona sahiptir) , organik sebze , sebze seraları, tıbbi aromatik bitki olan lavanta yetiştiriciliği yapmaktayız. Tesisimizde tüketeceğiniz  mevsim sebzelerini ve otlarını bahçemizden toplama imkanına sahipsiniz. 
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.