Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
2+1 Deniz Manzaralı Daire
2+1 Deniz Manzaralı Daire

Ziya Bey Tatil Köyü Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması:

Tesis Pansiyon Konseptinde Hizmet Vermektedir. Tesisimiz 2+1 Apart Dairelerden Oluşmaktadır.Yeme İçme Hizmeti Verilmemektedir.Dairelerimiz 2 Odalı Olup Her Yatak Odasında 1 Adet Çift Kişilik Yatak Bulunmaktadır.Diğer Bölümde 1 Adet Tek Kişilik Yatak ve Mutfak Bulunmaktadır.Duş,Wc,Uydu Balantılı Tv Sistemine Sahip Olan Odalarımızda Mutfak Gereçleri Bulunmaktadır.(Buzdolabı,Yemek Pişirme Ekipmanları,Yemek Takımı,Ocak,Çay Bardağı vs.) Tesis Bahçe İçinde Olup Cebeci Halk Plajına 0 Konumdadır.Giriş Satti 15:00 Çıkış Sati 11:00 Olarak Uygulan:maktadır.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Sabiha Gökçen HA 112 Km,İstanbul 200 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Kocaeli 70 Km,İstanbul 170 Km,Ankara 370 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: Denize Sıfır İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
  • Otopark
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.