Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Comfort Oda
Comfort Oda

Ağva Green Blue Otel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Ağva'nın sırtında ki köyde yer alan tesisimiz size denizin, ormanın ve ağva'nın da içinde bulunduğu eşsiz bir panoramik manzara sınmaktadır. Bu eşsiz manzarayı seyrederken serpme kahvaltınızı yapabilir, akşam yemeğinizi yiyebilir yada çay, kahve keyfi yapabilirsiniz.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Sabiha Gökçen 68 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Üsküdar 98 Km,Pendik 76 Km,Bahçelievler 119 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: 750 Metre ve Üzeri İskele: Var
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
7
 • A la Carte Restoran
 • Açık Restoran
 • Evcil Hayvan
 • Kapalı Restoran
 • Otopark
 • Wireless Internet
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.
 • İ. A.
  08.07.2021
  2 yetişkin
  10
  Butik bir hotel temizlik ve kahvaltı konusunda çok iyiler.

  Konaklama ücretine dahil olan sabah kahvaltıları dolu dolu gelmektedir. Sıcak menüsünde 3 çeşit bulunuyor, Gözleme, Yumurta(Sahanda, Omlet, Haşlama ve Menemen çeşitleri mevcut) ve Patates Kızartması (Sosisde içinde bulunuyor) vede kahvaltıları lezzetlidir. Otel ile ilgilenen arkadaşlar kibar ve nazik aileden gibi hissedebiliyorsunuz :)

  Şurada konakladı : Comfort Oda (Temmuz 2021)

 • S. G.
  01.08.2021
  2 yetişkin
  10
  Mükemmel

  Şurada konakladı : Comfort Oda (Temmuz 2021)