TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
tatilsepeti'ne Hemen Katılın...

tatilsepeti'ne Hemen Katılın...

Kayıt işlemi kolay ve ücretsiz;
yıllık 60 milyon üzerinde site ziyaretiyle yüksek görünürlüğe sahip olacaksınız.

Tesis Kayıt

Üye olurken site kullanım sözleşmesini, aydınlatma ve rıza metni'ni ve gizlilik politikamızı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Neden tatilsepeti?

Gelirinizi Arttırın

Yılda 60 milyondan fazla ziyaretçi alan Tatilsepeti.com sayesinde, odalarınız her mevsim konuklarınızı ağırlıyor.

Sistemi Kullanmak Çok Kolay

Kayıt ve kullanım ücreti talep etmediğimiz bu sistem ile tesisinizi milyonlara tanıtın, odalarınızın müsaitlik durumunu ve fiyat bilgilerini güncelleyin!

Güçlü Bir Çağrı Merkezi Desteği

200’den fazla profesyonel tatil danışmanlarımız 7 gün boyunca oteliniz için rezervasyon taleplerini karşılıyor, odalarınız boş kalmıyor.

Sistem Nasıl Çalışır?

Ücretsiz Kaydolun

Tatilsepeti tesis yönetim sistemi QuickPax’e üye olmak için hiçbir ücret ödemenize gerek yok! Üstelik üyeliğiniz boyunca ekstra bir aidat da talep etmiyoruz.

Tesis Bilgilerinizi Girin

Tesisinizin öne çıkan özelliklerini, fotoğraflarını, konseptini, oda sayısını, güncel müsaitlik ve fiyat bilgilerini girerek kaydınızı tamamlayın.

Rezervasyonlar Aksın, Paranız Hesabınıza Gelsin

Tesis ekleme işlemini gerçekleştirdiğinizde Tatilsepeti ekibi en kısa sürede size ulaşarak kayıt işleminizi aktive edecek, rezervasyonlar akmaya başlayacak!

Sıkça Sorulan Sorular

Tesisim ne zaman online duruma gelecek?

Kayıt işlemleriniz tamamlandığında ve bilgileriniz incelendiğinde, tesisinizin Tatilsepeti.com üzerinde online hale gelmesi için gerekli sonraki adımları içeren bir e-posta göndereceğiz.

Konuk giriş yapmazsa ne olur (rezervasyon kullanılmaması)?

Rezervasyon kullanılmadı mı? Sorun değil. Konuklarınız için bir "kullanılmayan rezervasyon ücreti" belirlemediyseniz rezervasyonunu kullanmayan konuklar için Tatilsepeti.com misafir memnuniyeti adına gerekli işlemleri sağlıyor olacaktır.

Kaydolun ve hemen misafir almaya başlayın.

Tesisinizi Kaydedin