TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

İşleme şekli aşağıdaki gibidir:  • Siz kaydoluyorsunuz

  • Biz bilgilerinizi çifte kontrolden geçiriyoruz

  • Kayıt olurken belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile tesis panelinize erişim sağlıyorsunuz

  • Tatilsepeti.com tesisinizi işlemleri yapabilmeniz adına onaylıyor

  • Takviminiz, fiyatlarınız ve diğer her şeyi güncelleyebilirsiniz

  • Hazır olduğunuzda, tesisini aktif hale getiriyoruz


Tesisinizi kaydettikten sonra ihtiyacımız olan her şeyin mevcut olduğundan emin olmak için verdiğiniz bilgileri inceleyeceğiz. Sonrasında Extranet'iniz için hesap bilgilerinizi içeren bir e-posta alacaksınız. Fiyat ve kontenjanlarınızı güncellemek için de buraya gitmeniz gerekecek. Ardından tesisinizi Tatilsepeti.com'da açmak için gerekli bilgileri alacaksınız.


Not: Kaydoldunuz ve bizden hala bir haber almadıysanız, endişelenmeyin. Hala bilgilerinizi inceliyoruz ve yakında sizinle iletişime geçeceğiz.

Kaydolduktan sonra bilgilerinizi istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Örneğin tesisinize yeni bir özellik eklendiğinde veya bölgeyle ilgili bize daha fazla bilgi vermek istediğinizde istediğiniz zaman bu bilgileri bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaydolduğunuzda tesisinize ait fotoğraflar eklemenizi isteyeceğiz. Konukların konaklama yeri ararken fotoğraflara bakmayı sevdiğini biliyoruz. Tesisinizin iç ve dış mekanlarını gösteren fotoğraflar eklemenizi öneriyoruz. Fotoğraflarınızın profesyonel olmasına gerek yok. Akıllı telefonla çekilmiş fotoğraflar da konuklarınıza tesisinizle ilgili iyi bir izlenim verecektir.

Kayıt işlemleriniz tamamlandığında ve bilgileriniz incelendiğinde, tesisinizin Tatilsepeti.com üzerinde online hale gelmesi için gerekli sonraki adımları içeren bir e-posta göndereceğiz.

Güçlü bir online varlık


Tatilsepeti.com olarak tesis sayfanızı Google gibi arama motorlarında pazarlayarak global bir kitle ve olabilecek en yüksek sayıda potansiyel konuk tarafından görülmesini sağlıyoruz.


Yenilikçi araçlar ve özellikler


Yetenekli uzmanlarımız websitemiz üzerinde ve mobil uygulamalarımız sürekli olarak çalışırken internet dünyasının en son gelişmelerini takip ediyor, böylece rezervasyonlarınızın artması için sayfanızı olabilecek en iyi hale getiriyorlar.


Tesis Destek


Destek ekibimiz gün içerisinde sizlerin hizmetinizde.

Komisyon yüzdesi, kayıt işlemlerinin "Sözleşme" aşamasında gösterilecektir. Tesisinizi Tatilsepeti.com'a eklediğinizde her bir rezervasyon için komisyon ödersiniz. Tatilsepeti.com, Platform üzerinden yapılan rezervasyonlarda rezervasyon bedelini peşinen tahsil eder, [14] gün içerisinde size Tatilsepeti.com ödemeyi ulaştırır.

tatilsepeti'nde tanımlamış olduğunuz kontenjan kadar tesisinize rezervasyon gelmektedir. Gün içerisinde gelen rezervasyonların tarafınızca kontrol edilmesi gerekmektedir.

Konuk rezervasyonunu iptal ettiğinde iki şey olabilir. İptal durumunda tesisinizin ücretsiz iptal koşulu varsa konuk hiçbir ödeme yapmaz ve komisyon ödemezsiniz. Konuk iptal eder ve tesisin ücretsiz iptal koşulu yoksa konuktan bir ücret tahsil edilir ve konuğun bize yaptığı ödeme tutarının üzerinden kesintili bedel düşülerek kalan tutar misafire iade edilir ve size de komisyon düşülmüş hali ile kesinti bedelinin ödemesi yapılır.

Konuklar rezervasyon ödemelerini birçok şekilde yapabilir. Bu seçeneklerimiz havale, kredi kartı (tek çekim), kredi kartı (taksit), Garantipay’dir.

Rezervasyon kullanılmadı mı? Sorun değil. Konuklarınız için bir "kullanılmayan rezervasyon ücreti" belirlemediyseniz rezervasyonunu kullanmayan konuklar için Tatilsepeti.com misafir memnuniyeti adına gerekli işlemleri sağlıyor olacaktır.

Kaydolun ve hemen misafir almaya başlayın.

Tesisinizi Kaydedin