TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Biz Kimiz ?

Tatilsepeti'ne Hoş Geldiniz.

2004 yılından bu yana milyonlarca kişiye tatil servisi sunan; sadece 2017 yılında sayısı 17 milyonu aşan ziyaretçilerimize, beklentilerinin ötesinde bir tatil deneyimi yaşatmış ve yaşatmaya devam eden Türkiye'nin en büyük turizm portalına hoş geldiniz!

Size kendimizi daha yakından tanıtmak isteriz.

Misyonumuz

En geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetiyle müşterilerine bir tatil sitesinden beklediklerinin de ötesinde bir tatil alışverişi deneyimi sunmak.

Vizyonumuz

İnsanların tatil ve seyahat ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve kaliteli hizmetiyle en iyi şekilde karşılayan, en yenilikçi, en güvenilir ve tatil denildiğinde ilk akla gelen, lider turizm markası olmak.

Misyonumuz ve vizyonumuz ışığında tatilin sizler için önemini en iyi bilen ve tatilinizi güvenle emanet edebileceğiniz tek adres olmak için çok çalışan bir firmayız.

Size neler sunmaktayız?

Tatilsepeti olarak üye firmalarımız Jolly Tur, Expedia, Peninsula Tours, Costa Cruise, DLT Tour, Coral Travel, Orange Cruise, Touristica, Tura Turizm, Puzzle Travel, Travel zone, Kappa Tur, Setur, Pronto tour, Enterprise, Gezinomi, Celestyal Cruise ve Msc Cruise ile en iyi tatili geçirmeniz için çalışıyoruz.

  • Yurtiçi otellerini
  • Yurtdışı otellerini
  • Yurtiçi turlarını
  • Yurtdışı turlarını
  • Kruvaziyer Turlarını
  • Yurtiçi uçak biletlerini
  • Yurtdışı uçak biletlerini
  • Araç kiralama hizmetlerini

%100 Müşteri Memnuniyetiyle sunmaktayız. 150 kişilik tatil danışmanlarımız yılın 365 günü sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet vermektedir.

Ortak yönümüz nedir?

Tatil için tüm sene maddi manevi fedakarlıklar yaptığınızı, iş hayatının zorluklarına katlandığınızı ve iyi bir tatili hak ettiğinizi biliyoruz.

Biz de Tatilsepeti olarak, size hak ettiğiniz tatili yaşatmak için çalışıyoruz.

Yani kısaca, hem siz hem de biz,

'Hepimiz tatil için çalışıyoruz.'