Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Biz Kimiz?

Temellerini 2002 yılında attığımız tatilsepeti.com, 2004’ten bu yana yıllık 25 milyonu tekil olmakla beraber toplamda 63 milyonun üzerinde ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin önde gelen turizm portalı konumuna geldi.

Yurt içi online satışta sektörün öncülerinden olan tatilsepeti.com olarak, 2009 yılında dünyanın en büyük otel tedarikçilerinden Expedia ile anlaşma yaparak yurt dışı tatil satışına başladık. Türkiye’nin en saygın tur operatörleri, 4.500’den fazla yurt içi, 350 binden fazla yurt dışı oteli, yılda 7.000’in üzerinde yurt içi - yurt dışı turu, uçak bileti ve araç kiralama hizmetleri, Tatilsepeti, çatısı altında sunmaktayız.

tatilsepeti.com olarak, en geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle misafirlerimize bir tatil sitesinden beklediklerinin de ötesinde, bir tatil alışverişi deneyimi sunma misyonuyla hareket ediyoruz.

Ne sunuyoruz?

Hatırlamak için fotoğraflara bakmak zorunda kaldığınız birkaç günlük değişiklik mi, yoksa yıllar geçse de unutulmayacak anılara sahip olacağınız müthiş bir deneyim mi?

Tatil anılarına ortak olduğumuz ziyaretçilerimiz gibi sizin de ikinci seçenekten yana olduğunuzu düşünüyoruz. Beklentilerinin ötesinde bir tatil deneyimi yaşatmış ve yaşatmaya devam eden tatilsepeti.com olarak size şu hizmetleri sunuyoruz;

  • 3 binden fazla yurt içi oteli
  • 100 binden fazla yurt dışı oteli
  • Yurt içi ve yurt dışı turları
  • Yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri
  • Gemi turları
  • Araç kiralama hizmeti
Sizin tatilinizi kendi tatilimiz kadar önemsiyoruz

444 44 20 numaralı çağrı merkezimizi arayarak, yılın 365 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında tatil danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

En geniş ürün seçeneğine ve en doğru bilgiye, en uygun ödeme koşulları ile ulaşarak mükemmel bir tatil alışverişi deneyimi yaşamaya hazır olun!

Aylardır bu tatili beklediniz... Siz bunu kesinlikle hak ettiniz...

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+