Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Neden Tatilsepeti.com

14 yıldır 48 milyon kişinin tatilini planladık

Tatilsepeti.com olarak, her geçen gün farklılaşan tatil ihtiyaçları odağında, kendimizi yenileyerek yüzde yüz misafir memnuniyeti anlayışıyla hizmet veriyoruz. Günleri sayarak beklediğiniz, takvimleri işaretleyerek planladığınız tatilin sizler için ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Sizin tatilinizi kendi tatilimiz kadar önemsiyor, güzel anılar ve eğlence dolu fotoğraflara yenilerini ekleyebilmeniz için çok çalışıyoruz.

Sınırsız seçenek, anında destek

40 farklı tur acentesinden yüzlerce turizm tesisinin yanı sıra dünyanın en büyük online tur operatörleri aracılığıyla Türkiye'den ve dünyadan binlerce farklı oteli bulabilme avantajını sizlere sunuyoruz. Bununla birlikte, 400’e yakın hava yolu şirketinden dünyanın her yerine uçak bileti alma imkânı sağlıyor ayrıca varış noktalarınızda çözüm ortaklarımızın imkanları dahilinde araç kiralama ve transfer konusunda da size destek oluyoruz. Kısacası tatilinizin her anında sizin yanınızda olup, tek adresten bütün ihtiyaçlarınızın çözümlerini bulma fırsatı sunuyoruz.

Ayrıca en güncel tatil fırsatına kolayca ulaşabilmeniz ve tüm seçenekleri bir arada inceleyip karşılaştırma yapabilmeniz için, 444 44 20 numaralı çağrı merkezimiz aracılığıyla, yaklaşık 200 profesyonel tatil danışmanımızla sizlere destek oluyoruz.

İdeal bütçeyle, keyif dolu anılara

Geçireceğiniz keyif dolu bir tatil öncesinde ödeme planları ile uğraşmamanız, sonrasında pişmanlık yaşamamanız için güvenilir ve ayrıntılı bilgiye ulaşmanızı sağlıyoruz. Tatilsepeti.com’da bulunan tüm tesis ve ürünlerde sizin için en uygun fiyatları, avantajlı ödeme seçenekleri ile oluşturuyoruz.

Kişiye özel hizmetlerle, sizlerin memnuniyetini her şeyden önce tutuyor, en ideal bütçeyle unutulmaz bir tatil geçirmeniz için hiç durmadan çalışıyoruz.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+