TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Neden Tatilsepeti.com

2004 yılından beri hepimiz tatil için çalışıyoruz

Türkiye'nin en büyük turizm portallarından Tatilsepeti, 2004 yılında milyonlarca kişiye tatil servisi sunmak için kuruldu. Tatilsepeti, her geçen gün kendini yenileyen, %100 misafir memnuniyeti anlayışıyla hizmet veren, lider ve güvenilir bir turizm markasıdır. Tatilsepeti olarak tatilin sizler için önemini çok iyi biliyoruz ve iyi bir tatil geçirmeniz için çok çalışıyoruz.

Hayalinizdeki tatili bulmak için neden Tatilsepeti'ndesiniz?
  • 15 farklı tur acentesinden yüzlerce turizm tesisi,
  • Dünyanın en büyük online tur operatörü Expedia aracılığıyla Türkiye'den ve dünyadan binlerce farklı otel bulabilme avantajı.
Yardıma ihtiyacınız olduğu anda profesyonel destek

Binlerce tatil seçeneği arasından sizin için en doğru tatile kolayca ulaşabilmek için, tüm seçenekleri bir arada inceleyip, karşılaştırma yapabilir ve 444 44 20 aracılığıyla sayısı 120'i bulan profesyonel tatil danışmanımızdan destek alabilirsiniz.

Güncel ve kesintisiz çağrı merkezi hizmeti

İnternet sitemiz ve çağrı merkezimizden alacağınız tüm bilgiler sürekli güncellenmektedir. Tatil danışmanlarımız tatil öncesi ve sonrasında size destek vermek ve daha iyi bir tatil geçirmenize yardımcı olabilmek için telefonun diğer ucunda sizi beklemektedirler.

Uygun fiyatlar, Güvenilir hizmet

Tatilsepeti, kurumsal yapısı ve profesyonel çalışan kadrosuyla güvenilir ve detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz, bünyesinde bulunan tüm tesisler ve ürünler için size uygun fiyatlar, avantajlı ödeme seçenkeleri ve güvenilir hizmet sunmayı hedefler.

Tüketici odaklı hizmet anlayışı

Her zaman tüketicinin tarafında yer alan ve kişiye özel hizmetlerle misafirlerinin memnuniyetini her şeyden öne koyan bir markadır. Sadece 2014 yılında sayısı 14 milyonu aşan misafirlerimize, beklentilerinin ötesinde bir tatil deneyimi yaşatmak ve tatillerini güvenle emanet edebileceğiniz tek adres olmak için çok çalışıyoruz.