Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

 • 1
  tatilsepeti.com’da sayfanın üst bölümündeki "Kayıt Ol" bağlantısına tıklayıp üyelik bilgilerinizi girerek kaydınızı yapın.
 • 2
  Tebrikler! Artık siz de tatilsepeti.com'un bir üyesisiniz. Sayfanın sol tarafındaki "Tatil Ara" bölümünden istediğiniz özelliklerdeki, sayısız tatil seçeneğini incelemeye başlayabilirsiniz.
 • 3
  Seçtiğiniz otel ya da turla ilgili ayrıntılı bilgileri "Detayları İncele" butonunu tıklayarak görebilirsiniz.
 • 4
  Hakkında daha detaylı bilgi almak istediğiniz tatil seçenekleriyle ilgili soru sormak için, rezervasyon listesindeki ilgili rezervasyonun "Soru Sor" butonuna tıklayın. Konuyla ilgili Tatil Danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçip sizi bilgilendirecektir.
 • 5
  Tüm bilgileri aldıktan sonra tatil ya da tur rezervasyonunuzu yaptırmak için ilgili tatil seçeneğinin alt kısmında bulunan "Rezervasyon Yap" kutucuğunu kullanarak dilediğiniz tarih aralığı ve kişi sayısı için satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.
 • 6
  Bu süreçlere ek olarak, planladığınız tatil öncesinde beklenmedik iptal durumlarına hazırlıklı olmak için, 10 TL’den başlayan fiyatlarla "Erken Rezervasyon Güvence Paketi" satın alabilir ve tesise giriş gününüzün 72 saat öncesine kadar rezervasyonunuzu koşulsuz ve kesintisiz iptal edebilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+