Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Uyarı

Bu tesis ile bu sezon anlaşmamız bulunmamaktadır.

Ahmeda Apart Otel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması:

Sadece Daire Konseptinde hizmet vermekteyiz 


 

Ahmeda Apart Otel Genel Bilgiler
Ahmeda Apart Otel Balıkesir, Ayvalık bölgesinde bulunmaktadır. Tesisin denize uzaklığı 100 - 200 metre arasındadır. Tesis çocukların da konforunu düşünmekte olup, çocuk kulübü hizmeti sunmaktadır. Tesis sadece oda konseptinde hizmet vermektedir.

Otel havaalanına Edremit Koca Seyit 45 km,Ağrı 140 km, Ayvalık'a 7 km, Cunda'ya 15 km uzaklıktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Edremit Koca Seyit 45 Km,Ağrı 140 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Ayvalık 7 Km,Cunda 15 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: 100 - 200 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
14
  • Otopark
  • Wireless Internet
Ücretsiz Aktiviteler
  • Tv Salonu
Çocuklar İçin
Ücretsiz
  • Çocuk Parkı
Ücretli
  • Çocuk Kulubü
Diğer Notlar

14 Apart dairemiz bulunmaktadır. Hepsi 2+1 daire seklınde olup 90 metrekaredir. Dairelerimizde 1 Yatak odası 1 Çocuk odası ve salon bulunmaktadır. Salonumuzda 2 kanepe bulunmakta olup yatak olarak kullanılabılmektedir. Dairelerimizde 6 kısı rahatlıkla konaklayabilmektedir. Mutfağımız full donanımlı olup Set üstü ocak buzdolabı ve 6 kısılık yemek takımı bulunmaktadır. Banyolarımızda 24 saat sıcak su mevcuttur. Ayrıca dairelerimizin tamamına yakınında 2 balkon bulunmaktadır. Salonumuzda düz ekran tv bulunmaktadır

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.