Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Deniz Manzaralı Standart Oda
Deniz Manzaralı Standart Oda
Bahçe Manzaralı Standart Oda
Bahçe Manzaralı Standart Oda
Şehir Manzaralı Standart Oda
Şehir Manzaralı Standart Oda
4+1 Aile Suit Oda
4+1 Aile Suit Oda

Akçay Mas Butik Otel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Edremit Koca Seyit 15 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Merkezde 2 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.
 • S. S.
  01.08.2020
  2 yetişkin
  10
  Güvenli ve konforlu bir tatildi

  Karşılandığımız andan otelden çıkışımıza kadar her şeyden çok memnun kaldık. Beş gece konakladık üçüncü gün temizliğimiz yapıldı. Personelin ilgisi kahvaltının kalitesi bizi çok mutlu etti. Otelin akçay merkezde değil altınkumda olması çok daha iyiydi, akçayın kötü esnafıyla da muhatap olmuyorsunuz bu sayede. Altınkum plajına iki dk yürüme mesafesinde ister halk plajı ister özel beachleri tercih edebilirsiniz. Dinlenmek ve güzel bir denize girmek ve bunları uygun fiyata yapmak için en iyi yer.

  Şurada konakladı : Şehir Manzaralı Standart Oda (Temmuz 2020)

 • N. K.
  20.02.2020
  2 yetişkin
  10
  Otel in fiatı, yeni oluşu ve konumu mükemmel.

  Şurada konakladı : Şehir Manzaralı Standart Oda (Şubat 2020)

 • S. K.
  30.07.2021
  2 yetişkin
  10
  Mükemmel

  Şurada konakladı : Şehir Manzaralı Standart Oda (Temmuz 2021)