Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Bungalow Oda (İptal Edilemez)
Bungalow Oda (İptal Edilemez)

Alaska Bungalow Sapanca Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Tesisimiz Sapanca merkeze 1 km mesafede bulunmaktadır. Tesisimizde toplam 10 adet bungalow bulunmaktadır. Fiyatlarımıza kahvaltı dahildir ve kahvaltı evlere servis olarak verilmektedir. Giriş saati en erken 14:00'da başlayıp, çıkış saati de çıkış günü en geç öğlen 12:00 olmaktadır.
Evlerimiz 2 kişiliktir ve 1 evde daha fazla kişi kabul edilememektedir. Tesisimizde resepsiyonumuz 24 saat açıktır ve güvenlikli bir aile işletmesidir.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Sabiha Gökçen 100 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Sapanca 1 Km,Sakarya 15 Km,İstanbul 100 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
26
  • Fotoğrafçı
  • Resepsiyon'da Kasa
  • Wireless Internet
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.