Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
2 Kişilik Oda
2 Kişilik Oda
3 Kişilik Oda
3 Kişilik Oda
4 Kişilik Oda
5 Kişilik Oda
Tek Kişilik Oda

Altayhan Otel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Konukların rahat edebilmeleri için her ayrıntının düşünüldüğü tesis, verdiği kaliteli hizmet ile de mutlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Altayhan Otel, rahat ve konforlu 49 oda ile hizmet vermektedir. Odalarda, merkezi ısıtma sistemi, buzdolabı, televizyon, uydu yayınları, kaliteli yatak takımı, elbise dolabı, masa, banyo wc ve kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. Odalarımız pandemi koşullarında düzenli olarak dezenfektanlı temizli yapılıyordur.

Altayhan Otel Genel Bilgiler
Altayhan Otel Amasya Merkez'de bulunmaktadır. Otel havaalanına Merzifon 55 km, Merkezde'ye 1 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Konferans, toplantı, kongre ve organizasyonlarınız için uygun bir oteldir.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Merzifon 55 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Merkezde 1 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
49
 • Açık Restoran
 • Asansör
 • Kapalı Restoran
 • Konferans
 • Otopark
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.
 • H. K.
  23.02.2020
  3 yetişkin
  3,5
  Tatil sitesi çalışanı NİSA hanım’ın 3 yıldızlı diye önerdigi bu pislikhanede tv yok,petekler yanmıyo

  Tek kelime ile igrenç,tatil sitesinin önerdigi bu pislikhane pis ve igrenç,tv yok,şubat ayında petekler yanmıyor,üşütüp hasta olduk

  Şubat ayında odada Petek yanmıyordu,tv yok,servis diye birşey yok,verilen paranın yarısına bile pahalı,arabada yatmayı tercih ederim

  Şurada konakladı : 5 Kişilik Oda (Şubat 2020)