Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Single Oda
Double Room
Aile Odası

Amasra Sunrise Otel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Tesisimizde konaklayan herkes kahvaltı hizmetimizden ücretsiz faydalanabilmektedir.Sezonun kalabalık olduğu zamanlarda açık büfe yapıyoruz ancak elemanlarımız yardımcı oluyor kahvaltı servisine.Diğer zamanlarda ise bölmeli tabaklarda kahvaltı hizmeti veriyoruz.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Zonguldak 65 Km,Esenboğa 282 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Amasra 2 Km,Bartın 17 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: 100 - 200 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
30
 • Açık Restoran
 • Asansör
 • Kapalı Restoran
 • Otopark
 • Resepsiyon'da Kasa
 • Wireless Internet
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.
 • M. K.
  04.07.2021
  3 yetişkin
  10
  Mükemmel

  Otele ilk girişte karşılaştığınız güler yüz ve samimiyet yapacağınız konaklama için iyi bir öngörü oluşmasını sağlıyor zaten, Oda çok temiz ve konforluydu. Çocuklu bir aile olduğumuz için, ekstra istek ve taleplerimiz söz konusu oldu, sağ olsunlar hiç birini geri çevirmeden güler yüz ve gayretle tüm taleplerimizi yerine getirdiler. Konum itibariyle otelin manzarası çok güzel.

  Ben göremedim ??

  Şurada konakladı : Aile Odası (Temmuz 2021)

 • E. T.
  13.07.2020
  2 yetişkin
  9,6
  Oda kahvaltı olarak faydalandık temizdi özen gösteriliyordu.

  karşısında orman olması ve denizi görmesi

  otele geçiş yol düzeltilebilir patika yol araçlar için kötü

  Şurada konakladı : Üç Kişilik Oda (Temmuz 2020)