Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Tesis ile ilgili detaylı bilgi için 444 44 20 nolu çağrı merkezimizi arayabilir ya da buraya tıklayarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Anadol Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Tesiste sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretlidir.
Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir.
Oda servisi ücretlidir.

Kahvaltı: 08:00-10:00

Anadol Hotel Genel Bilgiler
Anadol Hotel Kıbrıs, Girne bölgesinde bulunmaktadır. Tesisin denize uzaklığı 200 - 300 metre arasındadır. Tesis çocukların da konforunu düşünmekte olup, çocuk kulübü hizmeti sunmaktadır. Açık yüzme havuzunda eğlenerek serinleme imkanı bulabileceksiniz.

Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Odanızda bulunan merkezi klima/split klima ile oda sıcaklığınız ayarlanabilir.

Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, kablosuz internet ve telefon standart odalarda mevcuttur. Oda servisi hizmeti bulunmaktadır. Otel Magosa'ya 63 km, Girne'ye 700 m uzaklıktadır. İhtiyacınıza göre tesisteki doktor hizmetlerini kullanabilirsiniz.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Magosa 63 km, Girne 700 m Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: 200 - 300 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum-Çakıl
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
33
 • Açık Havuz
 • Açık Restoran
 • Asansör
 • Bar
 • Doktor
 • Kapalı Restoran
 • Otopark
 • Wireless Internet
Ücretsiz Aktiviteler
 • Tv Salonu
Çocuklar İçin
Ücretsiz
 • Çocuk Havuzu
Ücretli
 • Çocuk Kulubü
Diğer Notlar
Kıbrıs uçuşları dış hatlar terminallerinden gerçekleşmektedir, uçuş saatinden en az 3 saat önce kontuarda olunmalıdır.

Kıbrıs seyahatlerinde 18 yaş altı kişilerin anne ve babalarından vekâlet almaları gerekmektedir.(sadece anne ile seyahat edenlerin babadan, sadece baba ile seyahat edenlerin anneden, her ikisi hariç diğer 3.kişi ile seyahat edenlerin hem anne hem babadan muvafakatname almaları gerekmektedir. Anne ve baba ile beraber seyahat ediliyorsa, muvafakatname gerekli değildir.)
Türkiye’ den Kıbrıs’ a seyahat edecek misafirlerin karantina uygulamasından muaf olması için 2 doz Covid – 19 aşısı yaptırmış olması gereklidir.

Çift doz aşı yaptırmış misafirlerin Kıbrıs'a giriş yapabilmeleri için ülkeye giriş esnasında yolculuktan 72 saat önce negatif olarak sonuçlanmış PCR testlerini ibraz etmeleri gereklidir. İbraz edilen belgede QR kodu olması gereklidir. QR kodunun okunmadığı durumlarda belge üzerindeki Laboratuvar Numarası ve Kimlik Numarası /Pasaport Numarasının son dört hanesi girilerek e-nabız sistemi üzerindeki Covid-19 test sonuçları biriminden kontrolleri sağlanabilir.

Kıbrıs’ a giriş esnasında Ercan Havalimanında ikinci PCR testi yapılacaktır. Uygulama ücretsiz olup, PCR testinin ardından misafirler rezervasyonlarını yaptırmış olduğu tesislere gidebilecektir.

Aşılı ebeveynlerinin yanında 0 – 6 yaş çocuklarda PCR test zorunluluğu bulunmayıp, 6 – 18 yaş arası çocuklar için çift PCR uygulaması zorunludur.

Seyahat öncesi 30 – 180 gün arasında Covid – 19 geçirmiş kişiler bu dönemde alınmış Pozitif PCR test sonuçları ile aşı şartı olmaksınız çift PCR uygulaması ile Kıbrıs’ a karatina uygulamasından muaf olarak giriş yapabileceklerdir.

Türkiye'de yapılacak PCR testi için misafirlerimizin uçak bileti ile TC Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş laboratuvarlara başvurması gereklidir.
Yetkili Laboratuvar listesine https://hsgm.saglik.gov.tr/tr/haberler/yetkilendirilmis-covi-d-19-tani-laboratuvarlari.html adresinden ulaşabilirsiniz.
Türkiye'de yapılacak olan PCR Test ücreti 250 TL'dir. Test bedelinin tahsili numunenin alındığı sağlık kuruluşu tarafından yapılacaktır.

Çift aşı yaptırmış veya Seyahat öncesi 30 – 180 gün arasında hastalığı geçirmiş olan yolcular aşağıdaki hesap numarasına K.K.T.C.’ ye indiklerinde yapılacak testlerinin ücretini yatırmalı ve makbuzu ibraz etmeleri gerekmektedir.

Yapılacak test Ücreti Kişi Başı 200 TL’ dır.
Banka    : T.C. Ziraat Bankası
Alıcı Adı  : K.K.T.C. Maliye Bakanlığı
Alıcı Adresi    : K.K.T.C. Maliye Bakanlığı Lefkoşa - K.K.T.C.
Banka Adresi  : Şehit Mustafa Ahmet Ruso Sokak No:11 Küçük Kaymaklı Lefkoşa-K.K.T.C.
Hesap Numarası   : 40298710-5001
IBAN Numarası     : TR29 0001 0008 6040 2987 1050 01

 • Ö. O.
  01.09.2020
  1 yetişkin
  4
  zorda kalmadıkça verilen fiyata göre konaklamayacağım otel

  kahvaltı olarak verilen marketten alınmış bir kaç mini ürün,kızartılmaya çalışılmış bir kaç dilim ekmek vasatın çok çok altında sabah öğünü.Yenilmese güne daha keyifli başlanır.Oda konforu çok kötü.Nerdeyse yere yapışmış baza ve yatak ikilisi yükseklik korkusu olanlar için birebir..aydınlatmalar yetersiz loş ortamları sevenler için ideal.Banyo adım atılmayacak derecede ufak.Split klima doğrudan yatağı hedef almış durumda.Özetle ödenen ücreti hak etmeyen, tekrar konaklamanın tüm otellerin ve park-bahçelerin yüzde yüz dolululuk oranına ulaşması halinde düşünülecek olan otelimsi bir yatakhane...

  Şurada konakladı : Standart Oda (Ağustos 2020)

 • A. B.
  08.03.2020
  3 yetişkin
  10
  Mükemmel

  Şurada konakladı : Standart Oda (Mart 2020)