Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Standart Oda (İptal Edilemez)
Standart Oda (İptal Edilemez)
Corner Oda (İptal Edilemez)
Corner Oda (İptal Edilemez)

Ataköşk Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması: Tesiste kahvaltı haricinde alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.
Ataköşk Hotel Genel Bilgiler
Ataköşk Hotel Ankara, Çankaya bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına Esenboğa 35 km,Konya 245 km, Kızılay'a 6 km, Ulus'a 8 km, Oran'a 4 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Tesis 2 adet ala carte restaurant ile misafirlere özel hizmet sunmaktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Esenboğa 35 Km,Konya 245 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Kızılay 6 Km,Ulus 8 Km,Oran 4 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
63
 • A la Carte Restoran (2 Adet)
 • Asansör
 • Bedensel Engelli Odası
 • Otopark
 • Wireless Internet
* Bu otel girişte evlilik cüzdanı talep etmektedir. Eksik olması durumunda otel rezervasyonu tek taraflı iptal edebilmektedir. Rezervasyonunuzu 444 44 20 numaralı Çağrı Merkezimiz üzerinden yapmanızı rica ederiz.
Diğer Notlar

Ataköşk Group Hotel, Çankaya'nın Çukurambar semtindedir aynı zamanda Mevlana Bulvarı'nda (Eski Konya Yolu'nda) yer almaktadır. Ankara Esenboğa Havaalanına uzaklığı 29 km (28 dk.)'dir. Ankara şehir merkezindedir.. 

Ataköşk'te, zevk sahibi konuklarımızın maksimum memnuniyeti için “üst düzey ve samimi bir hizmet tasarımı” yapıyoruz. Ataköşk, sunduğu tüm olanaklar ile görülmeye değer: Panoramik Ankara manzarasına sahip, 1200 kişiye kadarki tüm organizasyonlarınızda sizlere hizmet sunmaya hazır büyük terasımız; 150 kişi kapasiteli RoofTop Barımız ve otelimizin en üst katında yer alan 80 kişi kapasiteli VIP RoofTop Barımız yer almaktadır. 63 Deluxe oda, aktivite ve dinlenme alanları, SPA ve Fitness Merkezi, Bay/bayan kuaförü, 250 araç kapasiteli otopark, vale hizmetlerine ek olarak Türk/Dünya mutfağından özenle seçilmiş menülerimiz ve konuklarımıza sunacağımız VIP hizmet anlayışımız ile siz değerli misafirlerimizi otelimizde ağırlamaktan onur duyarız. Ortalama 20’şer kişilik kapasiteleriyle 4 adet VIP toplantı odamız mevcut olup her daim hizmetinize sunulmaktadır. Yuvarlak masa düzeninde biri 400; diğeri ise bölünebilir özellikte de olup 750 kişi kapasiteli 2 adet büyük balo salonumuz bulunmaktadır. Balo salonlarımız çok amaçlı olup, 250, 400, 500 ve 750 kişiye kadar her türlü toplantı, seminer, kongre ve benzeri etkinliğinize hizmet verebilecek teknik donanıma sahiptir.

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.
 • F. Ö.
  20.10.2020
  2 yetişkin 1 çocuk
  9,6
  Huzurlu bir otel

  Şurada konakladı : Standart Oda (İptal Edilemez) (Ekim 2020)

 • B. Y.
  19.02.2020
  2 yetişkin
  10
  Fiyat artmazsa en iyi otel

  Şurada konakladı : Corner Oda (İptal Edilemez) (Şubat 2020)

 • M. S.
  16.02.2020
  1 yetişkin
  5,2
  Hizmet sektöründe iyi hizmetten yoksunluk vardı.

  Oda geniş. Banyo normal.

  Odada ikram su yok. Resepsiyon kalitesi düşük. Mutfak Personeli performansı zayıf. Kına gecesi nedeniyle yoğun gürültü. Nasıl 5 yıldızlı otel onu anlayamadık ayrıca.

  Şurada konakladı : Standart Oda (İptal Edilemez) (Şubat 2020)

 • A. Ç.
  10.11.2020
  2 yetişkin
  8,2
  Çok iyi

  Şurada konakladı : Standart Oda (İptal Edilemez) (Kasım 2020)

 • F. Ö.
  14.10.2020
  2 yetişkin 1 çocuk
  8,7
  Çok iyi

  Şurada konakladı : Corner Oda (İptal Edilemez) (Ekim 2020)