Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Bahçe 1
Bahçe 1
Bahçe 2
Bahçe 2
Bahçe 3
Bahçe 3
Bahçe 4
Bahçe 4
Bahçe 5
Bahçe 5
Bahçe 6
Bahçe 6

Bahçe Apart Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması:

Tesisimizde sadece konaklama hizmeti verilmektedir. Misafirlerimizin daire içinde yemek yapabilmeleri için mutfak gereçleri fırın buzdolabı ankastre ocak ve tüm ekipmanlar düşünülmüştür.

 

Ayrıca çamaşır makinası, bulaşık makinası,ütü, elektrik süpürgesi de bulunmaktadır.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Dalaman 165 Km,Antalya 195 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Merkezde 0 Km,Adrasan 120 Km,Fethiye 105 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: 750 Metre ve Üzeri İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
 • Otopark
 • Wireless Internet
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.
 • H. K.
  07.07.2021
  3 yetişkin
  9,8
  Mükemmel

  Sahipleri çok güler yüzlü, misafirperverler. Ailecek ev ortamındaki temizlik ve rahatlığı bulduk. Çok temiz ve bakımlı bir tesis. Biz çok beğenfik ve tavsiye ediyoruz.

  Kaşın merkezinden biraz yukarıdadır.

  Şurada konakladı : Bahçe 1 (Temmuz 2021)