Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Deniz Manzaralı Superior Oda
Deniz Manzaralı Superior Oda
Balkonlu Superior Oda
Balkonlu Superior Oda
Deluxe Jakuzili Oda
Deluxe Jakuzili Oda
Comfort 2 Kişilik Oda
Comfort 2 Kişilik Oda
Balkonlu Double Oda
Balkonlu Double Oda
Aile Odası
Aile Odası

Baldan Suites Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması: Tesiste Sabah Kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Sabah Kahvaltısı: 08.00 - 10.30Baldan Suites Genel Bilgiler
Marmaris, Bozburun bölgesinde bulunan Baldan Suites en son 2021 yılında yenilenmiştir. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Baldan Suites denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. Otelin kendine ait iskelesi vardır.

Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır. Otel Dalaman Havaalanı'na 130 km, Marmaris'e 57 km uzaklıktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Dalaman HA 130 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Marmaris 57 Km Plaj: Özel Plaj
Denize Uzaklığı: Denize Sıfır İskele: Var
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: -
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
30
Tesis Yapım
2012
Tesis Yenileme
2021
  • A la Carte Restoran
  • Açık Restoran
  • Bar
  • Resepsiyon'da Kasa
  • Wireless Internet
Diğer Notlar
Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığı takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik uygulayabilir.

2021 yılında tamamen yenilenen Baldan Suites, Bozburun bölgesinde bulunmaktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Baldan Suites denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. Otelin kendine ait iskelesi vardır.

Tesisin kendine ait plajı bulunmaktadır. Tesiste bulunan ‘a la carte’ restoranımızdan dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır. Otel Dalaman Havaalanı'na 130 km, Marmaris'e 57 km uzaklıktadır.
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.