Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Standart 2 Kişilik Oda
Standart 2 Kişilik Oda
Deluxe Triple Room
Deluxe Triple Room
Standard Twin
Standard Twin

Barkod Otel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması:

COVİD19 SEBEBİYLE TESİS BU SÜRE ZARFINDA SADECE ODA KONSEPTİNDE DEVAM ETMEKTEDİR

Barkod Otel Genel Bilgiler
Barkod Otel İstanbul, Beşiktaş bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına İstanbul 41 km,Sabiha Gökçen 42 km, Merkezde'ye 01 m, Sultanahmet'e 8 km, Sirkeci'ye 7 km uzaklıktadır. Tesis sadece oda konseptinde hizmet vermektedir.

İhtiyacınıza göre tesisteki araç kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz. Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: İstanbul 41 Km,Sabiha Gökçen 42 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Merkezde 01 m,Sultanahmet 8 Km,Sirkeci 7 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: 200 - 300 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
16
 • A la Carte Restoran
 • Açık Restoran
 • Araç Kiralama
 • Asansör
 • Bar
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.
 • H. Ç.
  07.07.2021
  2 yetişkin
  8,6
  Çok iyi

  Şurada konakladı : Standart 2 Kişilik Oda (Temmuz 2021)