Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Standart İki Ayrı Yataklı Oda
Standart İki Ayrı Yataklı Oda
Deluxe Room
Deluxe Room
Standard Double Room
Standard Double Room

Best Western Plus Center Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Best Western Plus Center Hotel Ankara Çankaya-Kızılay bölgesinde yer almaktadır. Dünyanın en büyük otel zincirinin üyesi olan otelimizde 49 standart oda,8 delux oda bulunmaktadır.Tesis oda+oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.Konaklama boyunca faydalanabileceğiniz TV,kablosuz hızlı internet,telefon ve oda kasası bulunmaktadır.Otelimizde bulunan ala carte restaurant,açık restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.Keyifli vakit geçirmeniz için lobi barında kahvenizi yudumlayabilir,misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.Tesis içersinde busines center,fitness salonu bulunmaktadır.Konferans,toplantı,kongre ve organizasyonlarınız için uygun bir oteldir. Otel tren garına 2,5 km, Otobüs terminaline 3,5 km, Havaalanına 29 km.dir.

Best Western Plus Center Hotel Genel Bilgiler
Best Western Plus Center Hotel Ankara, Çankaya bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına Esenboğa 29 km, Kızılay'a 350 m uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesis içerisinde bulunan araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Konferans, toplantı, kongre ve organizasyonlarınız için uygun bir oteldir. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Esenboğa 29 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Kızılay 350 m Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
57
 • A la Carte Restoran
 • Açık Restoran
 • Araç Kiralama
 • Asansör
 • Bar
 • Bedensel Engelli Odası
 • Havaalanı Servis
 • Kapalı Restoran
 • Konferans
 • Otopark
 • Resepsiyon'da Kasa
 • Wireless Internet
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.