Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
2 Kişilik Ekonomik Bahçe Katı Apart
En fazla 2 yetişkin.
2 Kişilik Ekonomik Bahçe Katı Apart
2 Kişilik Ekonomik Bahçe Katı Apart
2 Kişilik Apart Deniz Manzaralı
En fazla 2 yetişkin.
2 Kişilik Apart Deniz Manzaralı
2 Kişilik Apart Deniz Manzaralı
3-4 Kişilik Apart Deniz Manzaralı
En az 3 yetişkin, En fazla 4 yetişkin.
3-4 Kişilik Apart Deniz Manzaralı
3-4 Kişilik Apart Deniz Manzaralı
3-4 Kişilik Ekonomik Bahçe Katı Apart
En az 3 yetişkin, En fazla 4 yetişkin.
3-4 Kişilik Ekonomik Bahçe Katı Apart
3-4 Kişilik Ekonomik Bahçe Katı Apart

Beyaz Konak Evleri Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması: Oda kahvaltı konseptinde, sabah kahvaltısı dışında alınan yiyecek ve içecekler ücretlidir.
Beyaz Konak Evleri Genel Bilgiler
Beyaz Konak Evleri Muğla, Datça bölgesinde bulunmaktadır. Tesisin denize uzaklığı 100 - 200 metre arasındadır. 0 m uzunluğundaki sahile sahip tesisin kendine ait iskelesi vardır. Tesis sadece oda konseptinde hizmet vermektedir.

İhtiyacınıza göre tesisteki araç kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz. Şehir merkezinde bulunan tesis, Dalaman Havaalanı'na 160 km uzaklıktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Dalaman HA 160 km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Merkez Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: 100 - 200 Metre Arası İskele: Var
Sahil Uzunluğu: 0 m Kum Özelliği: Kum Plaj
Ücretsiz Aktiviteler
  • Otopark
  • Wireless Internet
Diğer Notlar
Beyaz Konak Evleri yürüyüş mesafesi ile yat limanına 100 m mesafededir. Etrafında başka bir binanın olmamasından dolayı çevre son derece sessiz ve sakindir.
Apart dairelerde klima, uydu yayını, Lcd televizyon, 24 saat sıcak su, duş, wc, amerikan mutfak, kablosuz internet, geniş balkon, geniş salon, yatak odası ve eşsiz Datça manzarası bulunmaktadır.

Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığı takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik uygulayabilir.
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+