Bodrum Misket Hotel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Deniz Manzaralı Verandalı Oda
En fazla 2 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş).
Havuz Manzaralı Balkonlu Standart Oda
En fazla 2 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş).
Bahçe Manzaralı Oda (İptal Edilemez)
En fazla 2 yetişkin veya 1 yetişkin + 1 çocuk.

Bodrum Misket Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Otelimiz, deniz' e yalnızca 60 m. mesafede bulunmaktadır. Denize bakan otantik Bal Kabağı restoranda keyifle kahvaltınızı yapabilirsiniz. Otelimiz oda kahvaltı (BB) çalışmaktadır. Ayrıca siz değerli misafirlerimiz için hazırlanan özel menülerimizi tadabilir, eşsiz bir akşam yemeği tercih edebilir, yemek alırken; gün batımının eşsiz güzelliğini keyifle izleyebilirsiniz.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Milas 43 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Gümüşlük 20 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: 100 - 200 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
16
 • A la Carte Restoran
 • Açık Havuz
 • Açık Restoran
 • Resepsiyon'da Kasa
Ücretsiz Aktiviteler
 • Otopark
 • Wireless Internet
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Bodrum Misket Hotel Yorumları

 • J. O.
  18.08.2022
  1 yetişkin
  10
  Mükemmel

  Şurada konakladı : Bahçe Manzaralı Oda (İptal Edilemez) (Ağustos 2022)

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+