Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Standart Oda
Standart Oda
Junior Suite
Junior Suite
Deluxe Oda
Deluxe Oda
Aile Suite Oda
Aile Suite Oda

Bora Park Otel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Tesisimiz Oda Kahvaltı ve Yarım Pansiyon Plus hizmet vermektedir.

Bora Park Otel Genel Bilgiler
Bora Park Otel Erzurum Merkez'de bulunmaktadır. Otel havaalanına Erzurum 10 km,Erzurum 10 km, Erzurum'a 7 km, Merkezde'ye 7 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan ala carte restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Erzurum 10 Km,Erzurum 10 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Erzurum 7 Km,Merkezde 7 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: -
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
74
 • Asansör
 • Havaalanı Servis
 • Otopark
 • Wireless Internet
Ücretsiz Aktiviteler
 • Fitness
 • Hamam
 • Sauna
Diğer Notlar

Erzurum'un yeni markası Bora Park Hotel hizete açıldı. Şehir otelciliğinde birçok yeniliği bir arada göreceğiniz, konforun kalitenin adresinde sizleri ve misafirlerinizi ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Modern çizgiler taşıyan konforla bütünleşen odalarımızı gördükten sonra başka hiçbir yerde bu rahatlığı bulamayacaksınız.

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.
 • A. K.
  04.03.2020
  2 yetişkin 1 çocuk
  5,2
  Hayal kırıklığı

  Bu platformdaki yorumlara güveni sorgulayacak kadar kötü fiyat kalite oranı

  Şurada konakladı : Aile Suite Oda (Mart 2020)