Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Standart Oda (İptal Edilemez)
Standart Oda (İptal Edilemez)
Comfort 2 Kişilik Oda
Comfort 2 Kişilik Oda
1+1 Deluxe Oda
1+1 Deluxe Oda
Ekonomik Sngle Oda
Ekonomik Sngle Oda

Bursa Ulupark Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

HOTELİMİZ BURSA ŞEHİR MERKEZİNDE BULUNMAKTADIR.ULUYOL CADDESİ BAŞLANGICINDA BULUNAN HOTELİMİZ 7/24 YAŞAYAN ŞEHRİN KEYFİNİ ÇIKARMAK VE GERÇEK BİR BURSA DENEYİMİ YAŞAMAK İÇİN İDEAL.BURSA ULUCAMİ VE HANLAR BÖLGESİNE YÜRÜME MESAFESİNDEDİR.BURSA TURİZMİN ÖNEMLİ YERLERİNDEN ULUDAĞA 35 KM.MESAFEDEDİR.TARİHİ CUMALIKIZIK KÖYÜNE 11 KM MESAFEDİR.ŞEHRİN MERKEZİ KENT MEYDANINDA BULUNMAKTADIR.

Bursa Ulupark Hotel Genel Bilgiler
Bursa Ulupark Hotel Bursa, Osmangazi bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına Yenişehir 41 km,İstanbul 82 km, Merkezde'ye 0 km, İstanbul'a 120 km, Yalova'ya 60 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Yenişehir 41 Km,İstanbul 82 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Merkezde 0 Km,İstanbul 120 Km,Yalova 60 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
42
  • Asansör
  • Otopark
  • Resepsiyon'da Kasa
  • Wireless Internet
* Bu otel girişte evlilik cüzdanı talep etmektedir. Eksik olması durumunda otel rezervasyonu tek taraflı iptal edebilmektedir. Rezervasyonunuzu 444 44 20 numaralı Çağrı Merkezimiz üzerinden yapmanızı rica ederiz.
Diğer Notlar


* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.