Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Studio Oda
En az 2 yetişkin, En fazla 2 yetişkin.
Studio Oda
Studio Oda
Deluxe Oda
En az 2 yetişkin, En fazla 2 yetişkin.
Deluxe Oda
Deluxe Oda
Deluxe Balkonlu Oda
En az 2 yetişkin, En fazla 2 yetişkin.
Deluxe Balkonlu Oda
Deluxe Balkonlu Oda
Corner Oda
En az 2 yetişkin, En fazla 3 yetişkin.
Corner Oda
Corner Oda
Classic Oda Jakuzili
En az 2 yetişkin, En fazla 2 yetişkin.
Classic Oda Jakuzili
Classic Oda Jakuzili

Corinne Art Boutique Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:
Corinne Art Boutique Hotel Genel Bilgiler
Corinne Art Boutique Hotel İstanbul, Taksim bölgesinde bulunmaktadır. Otel İstanbul Havaalanı'na 43 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: İstanbul HA 43 km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: -
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
39
  • Havaalanı Servis
  • Kapalı Restoran
Ücretsiz Aktiviteler
  • Wireless Internet
Diğer Notlar
* Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığı takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik uygulayabilir.
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+