Dimitri Ada Evi Otel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Çift Kişilik Dağ Mnz Oda(İptal Edilemez)
En fazla 2 yetişkin.
Üç Kişilik Dağ Mnz Oda(İptal Edilemez)
En fazla 3 yetişkin.

Dimitri Ada Evi Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Odalarımızda Yaşanmışlıgın izlerini bulacaksınız.Bir tarafta asırlık dolapların kokusu, bir yanda okunup bırakılan kitapların kokusu sizi Rum Köyleri'nin sokaklarında dolaştıracak. Herşey olması gibi sade ve yaşanmışlık taşıyor.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
6
 • Evcil Hayvan
Ücretsiz Aktiviteler
 • Wireless Internet
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Dimitri Ada Evi Yorumları

 • S. R.
  11.08.2021
  2 yetişkin
  10
  Mükemmel

  Şurada konakladı : Çift Kişilik Dağ Mnz Oda(İptal Edilemez) (Ağustos 2021)

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+