Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
2 Kişilik Oda
2 Kişilik Oda
Kara Manzaralı 3 Kişilik Oda (3 Tek Yatak)
Kara Manzaralı 3 Kişilik Oda (3 Tek Yatak)

Diyarbakır Otel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

otel diyarbakır sur içinde olup tarihi turistlik yelere yürüme  mesafesindedir

 

 

Diyarbakır Otel Genel Bilgiler
Diyarbakır Otel Diyarbakır, Sur bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına Diyarbakır 13 km,Batman 102 km, Diyarbakır'a 0 km, Sur'a 0 km, Merkezde'ye 0 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Diyarbakır 13 Km,Batman 102 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Diyarbakır 0 Km,Sur 0 Km,Merkezde 0 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
  • Asansör
  • Evcil Hayvan
  • Otopark
  • Wireless Internet
Diğer Notlar

otelimiz diyarbakır sur içindedir ongözlü köprü meyrem ana kilisesi cemil paşa konağı keçi burcu ulu cami hasanpaşa hanı sülüklühan ve benzeri tarihi ve turistlik mekanlara yürüme mesafesindedir

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.