Dolphin Boutique Hotel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Standart Oda
En fazla 2 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 1 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).
Deluxe Oda
En fazla 3 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 2 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).

Dolphin Boutique Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:
Dolphin Boutique Hotel Genel Bilgiler
Dolphin Boutique Hotel Burdur Merkez'de bulunmaktadır. Tesis çocukların da konforunu düşünmekte olup, çocuk kulübü hizmeti sunmaktadır. Denizde sadece yüzmeyecek, kano gibi su sporlarından da faydanalabiliyor olacaksınız.

Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Odanızda bulunan merkezi klima/split klima ile oda sıcaklığınız ayarlanabilir. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, kablosuz internet ve oda kasası standart odalarda mevcuttur.

Oda servisi hizmeti bulunmaktadır. Tatiliniz süresince bisiklet gibi aktiviteler ile zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Otel havaalanına Antalya 65 km,Isparta 98 km, Antalya'ya 60 km, Burdur'a 75 km, Isparta'ya 60 km uzaklıktadır.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Antalya 65 Km,Isparta 98 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Antalya 60 Km,Burdur 75 Km,Isparta 60 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Ücretsiz Aktiviteler
  • Otopark
Çocuklar İçin
Ücretli
  • Çocuk Kulubü
Diğer Notlar
Tesis hayvan dostu bir tesistir.
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+