Doubletree By Hilton İstanbul Ümraniye Otel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Twin Oda
En fazla 2 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 1 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).
King Oda
En fazla 2 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 1 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).
Deluxe King Oda
En fazla 2 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 1 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).
Deluxe Family Room
En fazla 4 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 3 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).

Doubletree By Hilton İstanbul Ümraniye Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:
Doubletree By Hilton İstanbul Ümraniye Genel Bilgiler
Doubletree By Hilton İstanbul Ümraniye İstanbul, Ümraniye bölgesinde bulunmaktadır. Otel Sabiha Gökçen Havaalanı'na 30 km,İstanbul Havaalanı'na 35 km, Ümraniye'ye 3 km, Üsküdar'a 10 km, Kadıköy'e 13 km uzaklıktadır.

Tesis otopark alanına sahiptir. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesisin kapalı havuzu bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre tesisteki market hizmetlerini kullanabilirsiniz. Tesiste bulunan ala carte restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Konferans, toplantı, kongre ve organizasyonlarınız için uygun bir oteldir. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Sabiha Gökçen HA 30 Km,İstanbul HA 35 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Ümraniye 3 Km,Üsküdar 10 Km,Kadıköy 13 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
240
 • A la Carte Restoran
 • Asansör
 • Bar
 • Bedensel Engelli Odası
 • Kapalı Havuz
 • Konferans
 • Market
Ücretsiz Aktiviteler
 • Wireless Internet
 • Fitness
 • İnternet Cafe
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Doubletree By Hilton İstanbul Ümraniye Yorumları

 • Z. A.
  10.07.2021
  2 yetişkin
  8,8
  Çok iyi

  Şurada konakladı : King Oda (Temmuz 2021)

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+