Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Standart Triple Oda (İptal Edilemez)
Standart Triple Oda (İptal Edilemez)
Standart 2 Kişilik Oda (İptal Edilemez)
Standart 2 Kişilik Oda (İptal Edilemez)
Standart Tek Kişilik Oda ( İptal Edilemez)
Standart Tek Kişilik Oda ( İptal Edilemez)

Ebrulu Konak Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması: Oda Kahvaltı ve Yarım Pansiyon konseptlerinde hizmet vermekte olup; kahvaltı ve akşam yemeği açık büfedir.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: 98 km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Merkez Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
22
Tesis Yapım
2005
  • Açık Restoran
  • Araç Kiralama
  • Kapalı Restoran
  • Wireless Internet
Çocuklar İçin
Ücretli
  • Bebek Bakımı
Diğer Notlar

  • Tesiste; Kablosuz internet erişimi, Çamaşır yıkama ve ütü, Kuru temizleme, Posta hizmetleri, Bebek bakıcısı (talep üzerine), Şoförlü araç temini, Rehberlik hizmetleri, Emanet kasası, Gazete standı, Uyandırma servisi, Araç yıkama hizmeti, Buz makinesi, Havuzlu bahçe bulunmaktadır.
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.