Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
1+1 Suite Oda
1+1 Suite Oda
2+1 Suite Oda
2+1 Suite Oda

Elada Luxury Otel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Otelimiz 22 tane suit odadan oluşmaktadır. 16 suitimiz 1+1 olarak 1 yatak odası 1 salon ve mutfak ve 1 banyodan oluşmaktadır. Otelimiz denize 100 metre mesafede olup oda kahvaltı yada sadece oda olarak konaklama imkanı sunmaktadır. Otelimizin alt kısmında barının da bulunduğu bir cafe & bistro ve terasında da hizmet verebileceği bir restoranı mevcuttur. Arsuz merkezinde yer alan otelimiz çevre köylere yakındır. Doğal güzellikleri açısından görülmesi gereken güzel köylere araçla 10 dakika uzaklıktadır. İskenderun'a araçla 30 dakika ve Antakya'ya araçla 1 saat uzaklıktadır. Otelimizin karşısında yaklaşık 3 km uzunluğunda bir sahil yürüyüş yolu mevcuttur.

Elada Luxury Otel Genel Bilgiler
Elada Luxury Otel Hatay, İskenderun bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına Hatay 70 km, Hatay'a 70 km, İskenderun'a 25 km, Merkezde'ye 0 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Tesiste bulunan açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Hatay 70 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Hatay 70 Km,İskenderun 25 Km,Merkezde 0 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: 50 - 100 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum-Deniz Yavaş Derinleşmektedir
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
22
  • Açık Restoran
  • Asansör
  • Bar
  • Evcil Hayvan
  • Kapalı Restoran
  • Otopark
  • Wireless Internet
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.