Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Single Oda
Single Oda
Suit Oda
Suit Oda
2 Kişilik Oda
2 Kişilik Oda
Triple Oda
Triple Oda

Elips Royal Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Antalyanın merkezinde olan otelimiz  misafirlerimize lüks konfor ve ayrıcalıklı hizmeti sunuyor. misafirlerimiz odalarında modern dizayn edilmiş odalarında günün keyfini çıkarıyor evlerinde olmanın huzurunu yaşatıyoruz. Otelimiz kaleiçi'ne 2 km Havalimanı'na 12 km Otobüs terminaline 6 km, Konyaaltı ve Lara plajlarına 6 km dir. 

Elips Royal Hotel Genel Bilgiler
Elips Royal Hotel Antalya Merkez'de bulunmaktadır. Otel Antalya Havaalanı'na 10 km, Antalya'ya 0 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Antalya HA 10 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Antalya 0 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
72
 • Asansör
 • Bedensel Engelli Odası
 • Otopark
 • Wireless Internet
Ücretsiz Aktiviteler
 • SPA
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Elips Royal Hotel Yorumları

 • E. S.
  04.04.2021
  1 yetişkin
  8,7
  Çok iyi

  Şurada konakladı : Single Oda (Nisan 2021)

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+