Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
2 Kişilik Oda
En fazla 2 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 1 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).
3 Kişilik Oda
En fazla 3 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 2 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).
Tek Kişilik Oda
En fazla 1 yetişkin.

Entur Thermal Resort Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Oda kahvaltı pansiyon türünde kahvaltı dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Entur Thermal Resort Genel Bilgiler
Entur Thermal Resort Balıkesir, Edremit bölgesinde bulunmaktadır. Tesisin denize uzaklığı uygun değil. 7000 m2 alanda kurulmuş olan Entur Thermal Resort otel oda kahvaltı konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir.

Tesiste bulunan kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Bilardo oynayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tesis içerisinde yer alan masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Küçük misafirlerimize özel bebek bakımı mevcuttur. İhtiyacınıza göre tesisteki market hizmetlerini kullanabilirsiniz. Otel Edremit Körfez Havaalanı'na 2 km, Edremit'e 4 km, Ayvalık'a 45 km, Akçay'a 8 km uzaklıktadır.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Edremit Körfez HA 2 km Kurulu Alan: 7000 m2
Şehir Merkezine Uzaklık: Edremit 4 Km,Ayvalık 45 Km,Akçay 8 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
65
 • Asansör
 • Kapalı Restoran
 • Konferans
 • Market
Ücretsiz Aktiviteler
 • Otopark
 • Wireless Internet
 • Hamam
 • Jakuzi
 • Sauna
 • Termal Havuz
 • Tv Salonu
Çocuklar İçin
Ücretsiz
 • Çocuk Parkı
Ücretli
 • Bebek Bakımı
Diğer Notlar
Tesiste özel termal banyo mevcuttur.
Odalarda termal su mevcuttur.
Bay ve Bayan termal havuzları ayrıdır.


Türk hamamı-sauna ortak  tesisimizde ortak kullanılmaktadır.Sabah 08:30 dan 14:30'a kadar bayan misafirlerimizin, 13:00 dan 23:00'a kadar bay misafirlerimizin kullanımındadır.Termal sıcak su havuzu(kürhavuzu) iki adettir bay bayan ayrı olarak kullanılmaktadır.Öğlen 12:00 da açılıp23:00 'a kadar devam etmektedir.Sezonda açık havuz bay bayan karışık olarak hizmet vermekte olup 10:00 da açılıp 19:00'a kadar hizmet vermektedir.Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığı takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik uygulayabilir.
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Entur Thermal Resort Yorumları

 • Y. G.
  06.05.2022
  3 yetişkin
  6,2
  Hijyen yok

  Termal havuz iyi kahvaltı güzel

  Oda hijyeni yetersizdi Termal havuzda kontrol yok acil durumda müdahale edecek Tıbbi ekip yok

  Şurada konakladı : 3 Kişilik Oda (Mayıs 2022)

 • B. K.
  14.09.2021
  2 yetişkin 2 çocuk
  8
  Çok iyi

  Şurada konakladı : 3 Kişilik Oda (Eylül 2021)

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+