Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Standart Oda Deniz Manzaralı
Standart Oda Deniz Manzaralı
Delux Oda Deniz Manzaralı
Delux Oda  Deniz Manzaralı
King Suite Deniz Manzaralı
Aile Odası Deniz Manzaralı

Espina Prive Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Antalya'nın en gözde semtlerinde bulunan otelimiz,modern mimarisi ve şık tasarımı ile dekore edilmiş, Antalya Akdeniz falezleri üzerinde panoramik deniz manzarası ve eşsiz doğasını siz değerli konuklarımıza sunuyoruz.


Özenle tasarlanmış odalarımız ve açık yüzme havumuz ile misafirlerimiz için keyifli bir ambiansımız bulunmaktadır.

Espina Prive Hotel Genel Bilgiler
Espina Prive Hotel Antalya, Muratpaşa bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına Antalya 18 km, Antalya'ya 10 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Açık yüzme havuzunda eğlenerek serinleme imkanı bulabileceksiniz.

Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Antalya 18 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Antalya 10 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: Denize Sıfır (Aradan Yol Geçiyor) İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
30
  • Açık Havuz
  • Asansör
  • Bar
  • Otopark
  • Resepsiyon'da Kasa
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.